İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gece yarısı güncellemesindeyiz İstanbul diyagramına bir şeyler oluyor arkadaşlar bir bakınız bir şeyler diyiniz 😱

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• tüm gücümle manifest yaptım evrene model paylaşırken :hfyeni (18): hava-kars323 :gun_bandana:

Beylikdüzü diyagramı da böyle görünüyor kaynak derseniz buraya tıklayın.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• yigitreis82 bir anda geldi müthiş :gun_bandana: hava-kars323
    kopuyormuyuz istanbul ?

Ay hocam süper bozmaz umarım 72 saatten az var /scatisma2::341 rk223_kgigf-12351 :hfyeni (29): hava-kars323

(1881-193∞)

• yigitreis82 anlatsana usta bir günde 100 mesajını sildirmeyi nasıl başarıyorsun... Forumda gezerken dikkatimi çekti her konuda neredeyse silinmiş mesajların var :D :D

Hocam sabahleyin ben yanlışıkla yanlış zamanın güncellemesini attım ondan oldu :/

(1881-193∞)

• Hocam sabahleyin ben yanlışıkla yanlış zamanın güncellemesini attım ondan oldu :/

Onu biliyorum kimse durduramadığı için Samet hoca konuyu kapattı bu hesapla 3 senedir önceden de neredeyse 1 2 sene desen 5 seneye yakındır forum takip ederim, yaşanan en garip olay olabilir

• Onu biliyorum kimse durduramadığı için Samet hoca konuyu kapattı bu hesapla 3 senedir önceden de neredeyse 1 2 sene desen 5 seneye yakındır forum takip ederim, yaşanan en garip olay olabilir

Hocam sadece bunları gördüysen iyi. Reis bir zamanlar daha da hızlıydı sabah millet kalktığında 40 tane üst üste atılmış mesaja uyanıyordu :hfyeni (18):

• Hocam sadece bunları gördüysen iyi. Reis bir zamanlar daha da hızlıydı sabah millet kalktığında 40 tane üst üste atılmış mesaja uyanıyordu :hfyeni (18):

Yok onları da gördüm de hani kimse durduramadığından Samet hocanın konuyu kapaması bence çok ayrı bir boyut

• Hocam sadece bunları gördüysen iyi. Reis bir zamanlar daha da hızlıydı sabah millet kalktığında 40 tane üst üste atılmış mesaja uyanıyordu :hfyeni (18):

Reisin anlattığına göre bunlar yavaş zamanlarıymış bir de :hfyeni (18): Kar gelmeden bunlar oluyorsa sistem giriş yaparken neler olacak acep:)

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• çok da iy durmuyor gibi hocam konumumuz için

Beylikdüzü için iş görür gibi duruyor :')

Hocam sadece bunları gördüysen iyi. Reis bir zamanlar daha da hızlıydı sabah millet kalktığında 40 tane üst üste atılmış mesaja uyanıyordu :hfyeni (18):

Kusura bakmayın hocalarım herkesin foruma alışma süreci oluyor kurallara ayak uydurmaya çalışıyoruz işte :saint:

(1881-193∞)

• Yok onları da gördüm de hani kimse durduramadığından Samet hocanın konuyu kapaması bence çok ayrı bir boyut

Bende daha iyisi var :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18):
    yiğit reis hakkını helal et sabah foruma girdim ve bu manzara vardı eskiler bilir :D2 :D2

dayanamayıp konu nasıl açmayı başardın reis :hfyeni (18):

• Bende daha iyisi var :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18):
    yiğit reis hakkını helal et sabah foruma girdim ve bu manzara vardı eskiler bilir :D2 :D2

Hocam baktım Göktürkler Tongolar falan konu açıyor ben de açayım dedim düzgünce bir şeyler yazdım ama yasak olduğunu duydum :D :D

(1881-193∞)

• Beylikdüzü için iş görür gibi duruyor :')

Kusura bakmayın hocalarım herkesin foruma alışma süreci oluyor kurallara ayak uydurmaya çalışıyoruz işte :saint:

Sıkıntı yok hocam benlik. Neşe kaynağısın ama kuralları unutma ki yönetimle papaz olma :hfyeni (18):