İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • görünüşe göre anadolu yakası sahillerde kış bitti diyebilirmiyiz .

Tam anlamı ile yükseklere yağar ucundan sahillerde havada görür ama örtü çok zor

Ssitem hakkında konuşulanlar bunlar herhalde

geçen sistem içinde aynı kalıp cümleler siz bu adami ciddiye alıp cevap vermemelisiniz.

• Tatil isteyenlere çok tepki göstermeyin ya, zamanında hepimiz öğrenci olduk normaldir tatil isteği. Çok yüklenmemek lazım gençlere. :)

Kaldı ki geçtiğimiz 5 sene kar açısından çok kısır geçti, bırakın gençler sevinsin. Birde iş çıkışı yoğun kar ihtimali var, meteoroloji ile valiliğin bu konuyu detaylıca konuşmaları gerek.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Tatil isteyenlere çok tepki göstermeyin ya, zamanında hepimiz öğrenci olduk normaldir tatil isteği. Çok yüklenmemek lazım gençlere. :)

Kaldı ki geçtiğimiz 5 sene kar açısından çok kısır geçti, bırakın gençler sevinsin. Birde iş çıkışı yoğun kar ihtimali var, meteoroloji ile valiliğin bu konuyu detaylıca konuşmaları gerek.

hocam aramızda kalsın ama kar oynamak istiyorum ve 24 saat radar takibi maalesef okul varken yapamıyorum uzays3271653126

Valla haklısınız hocam haberlerin başından kalkmıyoduk gece okul tatil ediliyodu çıkıyoduk sokaklara

• Bu kadar tatil bağımlısı olmayın arkadaşlar. 2 sene boyunca evde yattınız zaten, biraz da okula gidin.

Çok yanlış bir düşünce okul servislerinin trafiğe ne kadar etkisi olduğunu biliyor musun ? ayrıca bir çok öğrenci servis olmadan okula gitmeye çalışıyor pazartesi günü bir çok kişi çocuklarını okula dahi gönderemedi her yer buz pistiydi. Haberlerde 1 servisin kaza yaptığını duysak hepimizin canı yanar cocuklar hepimizin cocugu ayrıca teknoloji cağındayız okulları tatil etsinler ama dersleri online yapsınlar bunu da ben mi öğreteyim yani.

Vintersaga bunu dediyse tatiliniz hayırlı olsun şimdiden :P

• Yazanların hepsi ortaokul, liseden arkadaşlar. Forumda birazcık gezinirseniz de sadece tatille ilgili şeyler yazıyorlar. Tabi sağlık da önemli ama tatil edecek kadar kuvvetli bir kar yağışı olmayacaktır ki valilik de kardan ziyade daha tehlikeli olan buzlanmada tatil olmadı

• ben üniversitedeyim ama tatil olmasını istiyorum cünkü 16 gibi bitiyor dersim ve yağmur yağarken bile kitlenen yolları kar yağarken düşünemiyorum dahi. ( Üniversitem kayışdağında üstelik )

Scientia potentia est

• ben üniversitedeyim ama tatil olmasını istiyorum cünkü 16 gibi bitiyor dersim ve yağmur yağarken bile kitlenen yolları kar yağarken düşünemiyorum dahi. ( Üniversitem kayışdağında üstelik )

Benim düşüncem üniversiteler ya kendi tatil yapabilir veya saat 13 ten sonra dersler iptal olabilir.