Forumumuzda Meydana Gelen Veri Kaybı Hakkında Duyuru

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Teşekkürler Samet hocam. Çok hızlı şekilde geri dönüş sağladığınız için. En kısa sürede puandan rozetten daha değerli kayıpların da tamamlanmasını canı gönülden isterim.

• Arkadaşlar puan ve üyelikler ile ilgili kurtarma çalışması yaptık. Büyük oranda puanlar düzelmiş gözüküyor hatırlayan varsa düzelme var mi buraya yazabilir mi?

• Arkadaşlar puan ve üyelikler ile ilgili kurtarma çalışması yaptık. Büyük oranda puanlar düzelmiş gözüküyor hatırlayan varsa düzelme var mi buraya yazabilir mi?

Benim 94 milyon puanım vardı mesela Ocak ayına dönüldüğünde 41'e indi şuan sadece 30 milyonluk bir veri kaybı ödül puanı eklendi 72 oldu.

Ancak bazı arkadaşların eski puanlarına kavuştuklarını gözlemledim.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

Einmal editiert, zuletzt von berkay_tuku ()

Rakam birebir doğru müdür.

Eline emeğine sağlık

• Samet bu benim eski hesabim galiba. Hf puan ve gold üyelik birebir doğru fakat Avcı rozetim gitmiş.

Edit: Gold uye gözüküyordum o da gitmiş pardon.

Einmal editiert, zuletzt von Crow ()

• Teşekkürler Samet hocam. Çok hızlı şekilde geri dönüş sağladığınız için. En kısa sürede puandan rozetten daha değerli kayıpların da tamamlanmasını canı gönülden isterim.

Hatta bir çakisma söz konusu bu benim yeni açtığım hesaptan yazdığım mesajdı. O hesap Narkozz diye bi nicke geçmiş avcı rozeti de onda kalmış. Bu arada Crow nick i ile baska forumlarda baska kişilerle sıkıntısı olanlar var galiba heryerde bir linçleme laf dokundurma yapmaya çalışıyor arkadaşlar. Ben sandığınız kişi değilim (kimisi yunus senmisin diyor kimisi dolandırıcılık trolluk yapma diyor).Ben sandığınız kişi değilim. Adım Mert soyadım Ata. Lütfen sıkıntınız olan kişi ile çözünüz sıkıntınızı.

Puanım birebir doğru eline sağlık hocam. Bu arada Ocak'tan sonraki kayıp veriler için de bir çalışma yapacak mısınız? Bu kış özellikle sistemler esnasında yazdığım mesajların kaybolmasını istemem güzel anı oluyor.

• Benim 18 milyon kadar eksiğim var ama uğraşmaya değmez başka sorun varsa onunla ilgilenin lütfen bu kadarı kafi.

• Bendemi sıkıntı var çözemedim bana gelmemiş sanırsam ekstra bi bildiri mesajda gelmedi Samet hocam bi kontrol edermisiniz rica etsem 30milyon gözüküyor ama zaten siz vermeden öncede 25 küsür civarı net hatırlamıyorum vardı yani üstüne eklenmemiş. Ek olarak avcı rozeti markete eklenmezse iyi olur ne şartlarda aldık onu :)--

• Bendemi sıkıntı var çözemedim bana gelmemiş sanırsam ekstra bi bildiri mesajda gelmedi Samet hocam bi kontrol edermisiniz rica etsem 30milyon gözüküyor ama zaten siz vermeden öncede 25 küsür civarı net hatırlamıyorum vardı yani üstüne eklenmemiş. Ek olarak avcı rozeti markete eklenmezse iyi olur ne şartlarda aldık onu :)--

Dün gece 30 milyon hf puan bana da gelmişti veri kaybı olmadan önce ki hf puana inmiş ve hf gold üyeliğim gelmemiş ve 2 tane ödülüm eksik

Einmal editiert, zuletzt von Tolkien ()

• Samet hocam 30m hf puan aktarılmış dün ama niye 10m gözüküyor bende şu an

Fırtına ve Kar Avcısı

#ThunderStorm hava-yagmusrs323hava-simsek3232

#ThunderSnow hava-kars323hava-simsek3232

#Snow uzays3271653126hava-kars323

• Samet bu benim eski hesabim galiba. Hf puan ve gold üyelik birebir doğru fakat Avcı rozetim gitmiş.

Edit: Gold uye gözüküyordum o da gitmiş pardon.

Eski puanınız doğru ise üyelikler ve rozet için market fiyatlarını yarı yarıya indirip tekrar açacağım o zaman tekrar satın alabilirmisiniz.

• Puanım birebir doğru eline sağlık hocam. Bu arada Ocak'tan sonraki kayıp veriler için de bir çalışma yapacak mısınız? Bu kış özellikle sistemler esnasında yazdığım mesajların kaybolmasını istemem güzel anı oluyor.

Veriler için her şeyi denedik denemeye devam ediyoruz ama hata alıyoruz mesela o dönemdeki konular gözüküyor ama içleri boş.

Hocam benim eklediğim 30 milyonu katmayalım dün gece veri kaybından önceki puanları yüklemeyi denedik.Şu an mevcut puanınız veri kaybından önceki puanla tutuyor mu?