HF 2019/20 Kış Ligi Yarışması 16 (28.03.2020) Genel Yorumlama

• Pazartesi modellere göre yağış cumartesi öğleden sonra başlıyordu. Ben belki güneş açar arada diye düşünüp tahmin yaptım. Biraz yüksek oldu haliyle. Ama şimdi sabahtan yağış başlayacak gibi. Bu hafta umutluydum hem geceden hem gündüzden. Hayırlısı artık.

• Mgm 9-11e çevirdi. Böyle olursa belki gündüzden bonusu kurtarırım. Ama tabi son birkaç gündür ölçülen en yüksek sıcaklıklara bakınca gündüz 11 zor gibi. Mgm yarın tekrar 10 a çeker bence

• yağmur erken başlarsa en yüksek 10 u zor gecer ne kadar gec başlarsa o kadar yüksek cıkabilir.ben gündüzden sıcağa tahmin yapmıştım muhtemelen sıfır :)

Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

• bende tahminimi bozmakla bozmamak arasındayım gündüzü sıcağa oynamıştım, tek güvencem İstanbul soğuktan çok sıcağı sever belli mi olur

valla gündüzden sıfır alıcam kesin gibi ama ne kotarırsak geceden alırız bi şeyler umarak bozmucam bonusu bende

Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

• @4 Şubat tahmin değiştirteceksin hocam bana son dakikada:) kanıma girme :D

2 haftadır gündüze düşük oynayıp yattım. Bu haftada yükseğe oynayım dedim. Gene yattım. Geceden 6.9 olursa ki meteo blue olabir diyor geceden de yatma riski var. Değişimi düşünmedim değil ama belki mgm şansı tam puana denk gelir gündüzden yatmaya üzülmem diye değiştirmedim...

• Tahminlerin bu kadar birbirine yakın olduğu pek fazla hafta yoktur sanırım. Sıralamayı çok etkiliyecek bir hafta olmayacak gibi duruyor...