­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ├ľzel okullarda a├ž─▒lmayacak, bakan bey 21 eyl├╝le kadar uzaktan e─čitim dedi sorduklar─▒nda. Kimse o topun alt─▒na girmez, a├žarlar 2 ├Âgrenci vir├╝s kaparsa ortal─▒k kar─▒┼č─▒r.

Tahminim ana s─▒n─▒f─▒, 1, 8 ve 12. S─▒n─▒flar─▒ a├žacaklar kademeli veya kademesiz, di─čerleri uzaktan devam eder gibi. Hay─▒rl─▒s─▒ olsun.

• ─░stanbul bilgi ├╝niversitesi isteyen ├Â─črenciler okula gelmeden uzaktan e─čitim ile isteyenler y├╝z y├╝ze s─▒n─▒fta ders g├Ârebilecek diye a├ž─▒klama yapt─▒

• dileyen ozel okullar yuz yuze egitime gecebilecek dedi.uzaktan demedi.

Gazeteci sordu y├╝z y├╝ze e─čitim mi diye bakan da dedi ki az ├Ânce a├ž─▒klad─▒─č─▒m ko┼čullar ge├žerli dedi benim o─člum da ├Âzel kurumda 17 a─čustosta online ba┼člayacaklar bu hafta da be┼čer ├Â─črenci gruplarla telafi dersine gidiyoruz

• :folded_hands::folded_hands::folded_hands:

• Devletimizin ald─▒─č─▒ karar do─čru sonuna kadar arkas─▒nday─▒m ayrica bu y─▒l okullar─▒n yuzyuze egitime baslamasi cok zor en az─▒ndan sonbahar aylar─▒,sosyal medyada okullar─▒ a├ž─▒n diyen ├Â─črenciler bana kal─▒rsa sa─čl─▒─č─▒n de─čerini bilmiyorlar 1 y─▒l hi├ž okul ├╝niversite ba┼člamasa hi├žbir┼čey olmaz sa─čl─▒k bu bi gitti mi bir daha gelmiyor!

• Gazeteci sordu y├╝z y├╝ze e─čitim mi diye bakan da dedi ki az ├Ânce a├ž─▒klad─▒─č─▒m ko┼čullar ge├žerli dedi benim o─člum da ├Âzel kurumda 17 a─čustosta online ba┼člayacaklar bu hafta da be┼čer ├Â─črenci gruplarla telafi dersine gidiyoruz

Bu kadar israrci oldugunuza gore hata bendedir...ben yuz yuze algiladim sanirim.saygilar

• A─č─▒r hasta say─▒s─▒ her g├╝ncellemede art─▒yor. Dikkatli olal─▒m arkada┼člar. K─▒s─▒r tart─▒┼čmalara girmenin manas─▒ yok. Herkesin duyarl─▒ olmas─▒ y├Ân├╝nde mesajlar atal─▒m.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 4k

• Vintersaga
    2. Replies
      4k
      Views
      322k
      4k
    3. hayalperestbirealist

1. Deprem Bildirim Konusu 11k

• Gray Cities
    2. Replies
      11k
      Views
      758k
      11k
    3. Soykan T.

1. ­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. Fease

1. Konu D─▒┼č─▒ [Genel Sohbet] 1.6k

• Interstellar
    2. Replies
      1.6k
      Views
      52k
      1.6k
    3. Aykut53

1. Orta Karadeniz Raporlar-Yorumlar 1.2k

• Interstellar
    2. Replies
      1.2k
      Views
      44k
      1.2k
    3. Gray Cities

1. ─░zmir, Ayd─▒n, Mu─čla, Manisa ├ľzel Raporlar-Yorumlar 12k

• Samet
    2. Replies
      12k
      Views
      762k
      12k
    3. Adeta1KarDelisi

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Meltem Nedir?

• HF Bot
    2. Replies
      0
      Views
      23
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      262
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 18

• Samet
    2. Replies
      18
      Views
      372
      18