🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Herkesi kandırdılar maalesef.Böyle ciddi şeyler üstünden böyle yalan paylaşımlar doğru değil.Twitter ortamını görmeniz lazım.

Sahte günlük Coronavirüs tablosu yapanlardan ne bekliyorsunuz

• Test sayısını ısrarla bir türlü 50bine bile getiremedik.Tüm berberleri ve avm çalışanlarına test yapsak günlük ne kadar test yapmış oluruz sadece.Artık hastamı değil mi şartı aranmamalı, taşıyıcı olabilir hastalanmamış.

• Test sayısını ısrarla bir türlü 50bine bile getiremedik.Tüm berberleri ve avm çalışanlarına test yapsak günlük ne kadar test yapmış oluruz sadece.Artık hastamı değil mi şartı aranmamalı, taşıyıcı olabilir hastalanmamış.

kesinlikle katılıyorum.Sıralamada üstümüzdeki ülkelerin yarısı kadar test yapmışız. İtalya 2,673,655 test Almanya 2,755,770 test yapmış. Bizde bu kadar test yapsak en az onlar kadar vaka çıkar. Daha öncede konuşmuştuk, bu hastalık büyük ihtimalle kış başından beri vardı. adı konmamıştı.

Ben de geçenlerde bundan bahsettim. Test kitimiz yeterli, günlük test kapasitemiz 60-70 bin. İlla semptom göstermelerine gerek yok ki. Kargo çalışanlarına, berberlere, avm çalışanlarına test yapmamız lazım. Böylece asemptomatik vakaları da bulup yayılımının daha da önüne geçmiş oluruz.

Einmal editiert, zuletzt von Fease ()

• bakan bey bir toplantıda çeşitli illerde rastgele 150000 kişiye antikor testi yapacağız demişti bunu normal test sayısına yansitmayacaklarını söylemişti bununla ilgili bir gelişme oldumu acaba bilgisi olan varmı birde bu antikor testlerinden tahmini olarak hastalığın ne zaman geçirildiği bulunabiliyormu ben ocak ayı için kendimden de şüphe ediyorum

• Türkiye 1,440,671 test 141,475 vaka

İngiltere 2,007,146 test 226,463 vaka

Rusya 5,805,404 test 232,243 vaka

İtalya 2,673,655 test 221,216 vaka

Almanya 2,755,770 test 172,812 vaka

worldometer verileri

• Aşı çalışmalarının hızla devam ettiğini ve 100'den fazla aşı adayı olduğunu belirten DSÖ Sözcüsü Harris, "Fakat koronavirüsler çok aldatıcı virüsler. Bunlara karşı aşı üretmek zor." dedi.