­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Fatih'te oturan amcam korona olmu┼č, gitgel yapmad─▒klar─▒ halde alt katlar─▒ndaki yengemlerede bula┼čm─▒┼č korona.(Durumlar─▒ iyi)

Bir ┼čey daha ekliyorum yan binalar─▒nda oturan di─čer amcamlarda koronaya yakalanm─▒┼č yeni ├Â─črendim.

Hepsine acil ┼čifa dilerim.Ya┼člar─▒ ve i┼č durumlar─▒ nedir? Yani evde kalan gruptam─▒?

• Plague ─░nc

• Hepsine acil ┼čifa dilerim.Ya┼člar─▒ ve i┼č durumlar─▒ nedir? Yani evde kalan gruptam─▒?

Allah raz─▒ olsun hocam. Sadece amcam ├žal─▒┼č─▒yor oda kendi otoparklar─▒ var di─čer amcamlarla gitgel yapmad─▒klar─▒ halde bula┼čm─▒┼č, vir├╝s├╝n bula┼čt─▒─č─▒ amcam─▒n teki 50 k├╝s├╝r ya┼člarda di─čeri 40 k├╝s├╝r tam bilmiyorum, nefes almakta zorluk ├žeken yengem 45 ya┼č─▒nda.

• Fatih'te oturan amcam korona olmu┼č, gitgel yapmad─▒klar─▒ halde alt katlar─▒ndaki yengemlerede bula┼čm─▒┼č korona.(Durumlar─▒ iyi)

Bir ┼čey daha ekliyorum yan binalar─▒nda oturan di─čer amcamlarda koronaya yakalanm─▒┼č yeni ├Â─črendim.

Ge├žmi┼č olsun Allah ┼čifa versin.

• Allah raz─▒ olsun hocam. Sadece amcam ├žal─▒┼č─▒yor oda kendi otoparklar─▒ var di─čer amcamlarla gitgel yapmad─▒klar─▒ halde bula┼čm─▒┼č, vir├╝s├╝n bula┼čt─▒─č─▒ amcam─▒n teki 50 k├╝s├╝r ya┼člarda di─čeri 40 k├╝s├╝r tam bilmiyorum, nefes almakta zorluk ├žeken yengem 45 ya┼č─▒nda.

├çok ge├žmi┼č olsun en k─▒sa zamanda ┼čifa bulurlar in┼čallah..

• 27,280 yeni vaka 1536 ├Âl├╝m toplam ├Âl├╝m 67,289 toplam vaka 1,158,310

├žok tesekkur ed─▒yorum..ayr─▒ca 1. li─čin i├žin tekrar tebr─▒k ed─▒yorum kardes─▒m.

• ─░ngiltere Ba┼čbakan─▒ Boris Johson'─▒n 9 May─▒s Pazar g├╝n├╝ ulusa seslenerek soka─ča ├ž─▒kma k─▒s─▒tlamalar─▒n─▒n gev┼četilmesine y├Ânelik yol haritas─▒n─▒ a├ž─▒k┼čamas─▒ bekleniyor. ├ťlkede ilkokullar 1 Haziran'da a├ž─▒l─▒cak.

G├╝nl├╝k 4-6 bin aras─▒ vaka bildiriyorlar, bunlar kafay─▒ s─▒y─▒rm─▒┼č.