­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ├çal─▒┼čt─▒─č─▒m i┼č yerin de onaylanm─▒┼č pozitif vakalar var biz ├žal─▒┼čmaya devam ediyoruz i┼č veren buhu bizden gizlemeye ├žal─▒┼č─▒yor insan hayat─▒ bu kadar ucuz mu

• ├çal─▒┼čt─▒─č─▒m i┼č yerin de onaylanm─▒┼č pozitif vakalar var biz ├žal─▒┼čmaya devam ediyoruz i┼č veren buhu bizden gizlemeye ├žal─▒┼č─▒yor insan hayat─▒ bu kadar ucuz mu

bizden gizlemede yok. Calismaya devam

• bizden gizlemede yok. Calismaya devam

Arkada┼člar gerekli yerlere ┼čikayet de bulunmu┼č e─čer sonu├ž ├ž─▒kmaz sa ben de ar─▒yaca─č─▒m bug├╝n

Asl─▒n da il├že sa─čl─▒k bakanl─▒─č─▒n─▒n gelip gerekli i┼člemleri yapmas─▒ gerekiyor ben anlam veremiyorum

• T├╝rkiye i├žin ├Ânemli uyar─▒: Y├╝kseli┼č ─░talyaÔÇÖdan daha sert!

ÔÇťVir├╝s├╝n yay─▒lmas─▒n─▒ engellemeyezsek tsunami iki hafta sonra ├žok sert bir ┼čekilde bize ├žarpabilir"

http://www.patronlardunyasi.coÔÇŽalya-dan-daha-sert/234053

ÔÇťVir├╝s├╝n yay─▒lmas─▒n─▒ engellemeyezsek tsunami iki hafta sonra ├žok sert bir ┼čekilde bize ├žarpabilir"

Hi├ž inand─▒r─▒c─▒ de─čil hele ki tam 8000 km den bi doktorun yorumu bo┼č oradan konu┼čmas─▒n gelsin g├Ârs├╝n

4-5 g├╝n ├Âncede birileri yine ayn─▒ ┼čeyi diyordu. Yok 1 haftayok 8-10 g├╝n diye diye Nisan─▒ ortal─▒yaca─č─▒z ve halada di─čer ├žo─ču ├╝lkeye g├Âre k├Ât├╝n├╝n iyisi durumunday─▒z bide twitterda tag a├žm─▒┼člar ├╝lkesini k├Ât├╝leyenmi olsun ne ararsan var heleki belli bi IQ seviyesi d├╝┼č├╝k kendini kaybetmi┼čler var ─░talyadan k├Ât├╝ olmam─▒z─▒ resmen bilerek istiyor..

• 4-5 g├╝n ├Âncede birileri yine ayn─▒ ┼čeyi diyordu. Yok 1 haftayok 8-10 g├╝n diye diye Nisan─▒ ortal─▒yaca─č─▒z ve halada di─čer ├žo─ču ├╝lkeye g├Âre k├Ât├╝n├╝n iyisi durumunday─▒z bide twitterda tag a├žm─▒┼člar ├╝lkesini k├Ât├╝leyenmi olsun ne ararsan var heleki belli bi IQ seviyesi d├╝┼č├╝k kendini kaybetmi┼čler var ─░talyadan k├Ât├╝ olmam─▒z─▒ resmen bilerek istiyor..

Asl─▒nda adam bizimde dediklerimizi habere anlatm─▒┼č gibi ama ─░talya dan vaka say─▒s─▒ olarak da k├Ât├╝y├╝z maalesef ki ger├žek bu. ─░talya n─▒n yapt─▒─č─▒ test say─▒s─▒n─▒ da g├Ârebilsek ke┼čke bir yerden

• Hi├ž inand─▒r─▒c─▒ de─čil hele ki tam 8000 km den bi doktorun yorumu bo┼č oradan konu┼čmas─▒n gelsin g├Ârs├╝n

Amerika'da ├Â─črenim g├Âren bir prof.dr'un yorumuna bo┼č konu┼čuyor demek ne kadar do─črudur bilinmez...Kat─▒lmayabilirsiniz ancak ben dahil forumdaki ├žo─ču ki┼čiden daha bilgili bir insan oldu─čunu d├╝s├╝n├╝yorum en az─▒ndan sayg─▒ duyulmal─▒..

• Ama hocam ─░talya dan vaka say─▒s─▒ olarak k├Ât├╝y├╝z maalesef ki ger├žek bu. ─░talya n─▒n yapt─▒─č─▒ test say─▒s─▒n─▒ da g├Ârebilsek ke┼čke bir yerden

Yapt─▒─č─▒n bu yorumun tutarl─▒l─▒─č─▒ yok ger├žek bu de─čil