­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• Arkada┼člar bir ┼čey soraca─č─▒m . Benim faturalar otomatik ├Âdemede. Bakarken farkettim, o─člumun su faturas─▒ 65 lira gelmi┼č ama o─člum iki ayd─▒r yurt d─▒┼č─▒nda. Nas─▒l olacak bu?

• Galatasaray Teknik Direkt├Âr├╝ Fatih Terim'e yap─▒lan son covid-19 testi negatif ├ž─▒kt─▒.

• Arkada┼člar bir ┼čey soraca─č─▒m . Benim faturalar otomatik ├Âdemede. Bakarken farkettim, o─člumun su faturas─▒ 65 lira gelmi┼č ama o─člum iki ayd─▒r yurt d─▒┼č─▒nda. Nas─▒l olacak bu?

Ortalama kulland─▒─č─▒ su faturalarina bakip yolluyolar diye biliyorum.Isyerleri de kapali ama fatura gelecek gecmis 3 aya bakip ,baz alip yolluyolar,kapali olsa bile.. diye ogrendim sahsen,benim isyerimde kapali ama gelecek..

• ─░kametgah─▒ ─░stanbul da olanlar,

─░stanbul a giri┼č yapabiliyor mu.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan var m─▒ acaba

Giri┼č-├ž─▒k─▒┼č kapal─▒.─░kametgah─▒n istanbulda olsada ┼čuan giremezsin.

• Havan─▒n g├╝ne┼čli olmas─▒ hi├ž iyi olmad─▒.Milletimiz direk d─▒┼čar─▒ ak─▒n etmi┼č.

• Yar─▒n ben de i┼č ba┼č─▒ yapaca─č─▒m daha fazla ka├žman─▒n anlam─▒ yok. Tedbir bizden takdir Allah'tan deyip ak┼čam duam─▒ eder sabah giderim.

Bir g├Ân├╝ll├╝n├╝n y├╝re─činden daha g├╝├žl├╝ bir y├╝rek yoktur.

• Anl─▒k ─░stiklal Caddesi herkes g├╝ne┼či g├Âr├╝p d─▒┼čar─▒ ├ž─▒km─▒┼č 1.5 metre kural─▒na uyan bile yok

pasted-from-clipboard.png

H├╝k├╝met direniyor soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ yapmamak i├žin. Millete ┼čans veriyorlar ama bizim milletin co─čunun ricadan anlad─▒─č─▒ yok. ─░lla zorla eve t─▒kacaks─▒n bu da soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ndan ge├žiyor. Bunlar─▒n anlayaca─č─▒ dil bu.

• H├╝k├╝met direniyor soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ yapmamak i├žin. Millete ┼čans veriyorlar ama bizim milletin co─čunun ricadan anlad─▒─č─▒ yok. ─░lla zorla eve t─▒kacaks─▒n bu da soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ndan ge├žiyor. Bunlar─▒n anlayaca─č─▒ dil bu.

┼×u g├Âr├╝nt├╝de ki insanlar hep bo┼č bele┼č insanlar ellerinde ├žekirdek ├žitliyorlar.