🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ne acınası insanlar bunlar ya 2 günde ekmek yemezlerse ölecekler sanarsın. Bundan sonra demek ki kararlar 23:45 de alınacak.

• 3 haftadır dükkanını acmayan dısarı cıkmayan insanlık için elinden her geleni yapan bütün insanların emekleri 1 saatte boşa gitti.yazıklar olsun

• Bu görüntülerin benzeri italya'da da yaşanmıştı ancak bu kadar değil. Bu kararı bu kadar hızlıca alınmasını da anlayamıyorum. Sağlık bakanı da hiç bir işaret vermediğine göre bu ani karar fazla ani olmuş

• Bir anlam veremedim nedir bu telaş sadece iki günlük ve insanların yararına olan bir yasak sucular çalışacak fırınlar açık nedir bu kargaşa ..

• yasak an itibari ile etkinliğini kaybetmiştir bana göre. Bu gece ki yoğunluk ve kalabalık tüm tedbirleri boşa çıkardı..sosyal medyada görüyorum çerezcilerde de yoğunluk var. 2 gün çerez yemezsen ölmezsin be kardeşim. Bizim millet maalesef çok ciddiyetsiz. Yazık. Hem sinirliyim hem üzüntülüyüm.

• 3 haftadır dükkanını acmayan dısarı cıkmayan insanlık için elinden her geleni yapan bütün insanların emekleri 1 saatte boşa gitti.yazıklar olsun

Kesinlikle öyle.3 haftadır dükkanım kapalı,Annem,babamı dışarı bile salmıyorum kendim haftada bir gün markete yoğun önlem alarak çıkıyordum.Yazıklar olsun.Hakkımı helal etmiyorum bu cahilce sokaklara dökülüp halk sağlığını tehlikeye atanlara.

• Yoğunluk olabilirdi ama bukadar olmazdı ve herkezde kurallara uyardı bu şekilde son 2saat kala kim uyar kurala maskesiz felan herkez iç içe görünüyor erken duyurulsaydı polis market ve fırınlarda nöbet bekleseydi çok daha iyi olurdu.

biz genel anlamda kurallara uymakta zorluk çeken bir toplumuz hiç sanmıyorum dediğin gibi olacağını. 2. noktada İstanbulda kaç tane fırın ve market var biliyor musunuz? her birinin başına polis filan dikmeniz imkansız, bu iş 12 de direkt yasak geldi ile olacaktı. El mecbur herkes evinde kalacaktı.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Çok kötü görüntüler ve videolar gördüm.ÇOK YAZIK BUNCA EMEĞE 3 HAFTADIR EVDEN ÇIKMAYANLARA YAZIK...olan bizlere işciye çalışana olacak sonra virüs yayılınca..

• Bu kararın 2-3 hafta önce alınması lazımdı. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı kararı doğru ,zamanlaması ve uygulaması yanlış oldu.

Gelelim halkımıza . Utanıyorum . 20 metre karelik arkadaşımın bakkal dükkanında , 20 kişi vardı. Üstelik bunlardan birisi ,korona testi pozitif çıkmış , ev karantinasında olan arkadaşım. Dışardan seyrettim tabloyu.

Hindistan ile aramızda tek fark bariz temiz olmamız . Ama bilinç olarak aynıyız maalesef.

• Arkadaşlar bizim burda market sırası yüzünden kavga çıktı herkes ayırmaya çalıştı orada 1 kişi virüslü ise al sana +30 virüslü insan ve açıklamalara göre istanbuldaki en yüksek vaka bulunan ilçelerden birindeyim yazık çok yazık

• Çok kötü görüntüler ve videolar gördüm.ÇOK YAZIK BUNCA EMEĞE 3 HAFTADIR EVDEN ÇIKMAYANLARA YAZIK...olan bizlere işciye çalışana olacak sonra virüs yayılınca..

3 haftadır evdeyiz alışverişlere bile hafta içinde belli zamanlarda ve sayılı gittik her türlü önlemi aldık, marketten aldıklarımızı bile dezenfekte ettik, ama bu geceden sonra dediğim gibi sal gitsin, bu hastalık herkese bulaşacak er yada geç..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN