İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sanırsın ocak sistemi :):) Kışın şöylesi gelmedi arkadaş tam bir polar atak diagramı..

Diagramme GEFS

Gerçek rahat gurmeleri bilir ki hamağın en güzeli baharda, etin en güzeli mangalda olur. O yüzden kışın hamak yok diye üzülmeyin. /scatisma2::341/scatisma2::341/scatisma2::341

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Gerçek rahat gurmeleri bilir ki hamağın en güzeli baharda, etin en güzeli mangalda olur. O yüzden kışın hamak yok diye üzülmeyin. /scatisma2::341/scatisma2::341/scatisma2::341

mangal deme yarama tuz basmaa:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bursada yersin artık abi, biz İstanbuldayız ya yiyemeyiz pek... :chinese:

daha gitmedim dur yaz ortasında gideceğim:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• istanbul için yarın güney sahil kıyılarına 28-30 derece sıcaklık verilirken durusu gölü havalimanı civarlarına 21-22 derece sıcaklık veriliyor

keza aynı durum kırklareli merkez ve iğneada için de geçerli. aradaki sıcaklık farkı yaklaşık 10 derece.

sebebi nedir merak ettim de?

• istanbul için yarın güney sahil kıyılarına 28-30 derece sıcaklık verilirken durusu gölü havalimanı civarlarına 21-22 derece sıcaklık veriliyor

keza aynı durum kırklareli merkez ve iğneada için de geçerli. aradaki sıcaklık farkı yaklaşık 10 derece.

sebebi nedir merak ettim de?

karadeniz soğuk ve esen rüzgar kuzeyli bu yüzden deniz üzerinden serin havayı getiriyor

• Yolların sahabi köpekeler bekçilik yapıyor burada.:) Sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlar sokaklar onlara kalıyor. Tadını çıkarsınlar bare.:S Sonra birdaha böyle bulamazlar...

İnce nokta "Bermuda üçgeni" göndermişler bize.^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• İnce nokta "Bermuda üçgeni" göndermişler bize.^^

Üstad saldırı için bekliyorlar gibi mevzi almışlar keratalar dikkat etmek lazım 😎 benim oturduğum evde 4 yol ağzı aynı manzarayı bende çok görüyorum. Sokaklar onlara kaldı.

• Bu sistem kışın gelse the beast from east adını alırdı kesin. 850 hpada 25 dereceden 0 dereceye kadar düşüyor. Bu da kışın 850 de eksi 20 25 neredeyse görmek demek.

Hocam sinoptik harika duruyor. Fransa İtalya İskandinavya ve Sibirya dörtlüsü.:hfyeni (29): Daha ne isteriz ki. Keşke kışın olsaydı dediğiniz gibi.

e00d3533.png

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Son gelen sıcak hava dalgası önceki senelerde gelseydi, yani tüm fabrikaların iş yerlerinin açık olduğu, trafiğin yoğun yaşandığı İstanbul'da olsaydı, etkisi bu seneden farklı olur muydu?

• Diagramme GEFS

yağışta artış var bakalım..