İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • GFS sistemi bozmuş. ECMWF'de o yönde ilerliyor. Bu mevsimde güçlü soğuklar olmazsa kırpılarak gelmesi şaşırtmaz. 24'ünden ümitliydim oysa ki.

  Hocam aslında Gfs akşama göre yeterli olmasa bile bariz doğulamış ve de halen en batılı veren model,Ecm ise -10'a yakın bir soğuk sokmuş,hatta bilinenin aksine orta vadede başarısı kanıtlanmış olan Gem modeli ise Marmara'ya ısrarla Mart ayına göre oldukça güzel görüntüler veriyor,yani bence takibe değer fakat görüşünüze kesinlikle saygı duyarım.

 • Sessizce takip ediyorum burayı yıllardır. Ancak şu “Ben en iyisini bilirim” tarzı tavırlardan birilerinin vazgeçmesi gerekiyor. Bu yıl buradaki neredeyse tüm tahminciler sınıfta kaldı. Kış boyunca umut tacirliği yaptınız artık yeter. Kış bitti artık kar kovalamayı bırakın

  Sizene isteyen kışı bitirmez kar kovalar..Sizene....Bizlerin umutlarından sizene...Umut tacirleri diye suçlamak ve burayi ısrarla takip etmen niye..Sizene ...Tahminciler sınıfta kalmadı...Burası her hava olayını takip ve tahmin yeri ...Koca harflerle SİZENE.....

 • Yıllarca takip ettin yıllar sonra attığın ilk mesaj umut tacirliği mesajı.Yıllardır ne kattın bu siteye?Hangi yaralı parmağa işedin?Ne oldu da durup dururken ortada hiç bir şey yok iken bu mesajı yazıyorsunuz?Millet ne derdinde siz ne derdindesiniz.Allah akıl fikir versin.

  bir şey yapmak zorunda mıyım? Benden aldığınız tıklamalarla cebinize reklam paranızı koyuyorsunuz işte? Kış boyunca yok azog yok bilmem ne diye diye umut tacirliği yapmadım en azından. 1 tane düzgün tahmin yapabilen ben görmedim. Hem en iyisini ben bilirim egosu ile dolaşıp hem de böyle bol bol tahminlerde yanılmak :) neyse bakın keyfinize.

 • bir şey yapmak zorunda mıyım? Benden aldığınız tıklamalarla cebinize reklam paranızı koyuyorsunuz işte? Kış boyunca yok azog yok bilmem ne diye diye umut tacirliği yapmadım en azından. 1 tane düzgün tahmin yapabilen ben görmedim. Hem en iyisini ben bilirim egosu ile dolaşıp hem de böyle bol bol tahminlerde yanılmak :) neyse bakın keyfinize.

  Amacını ortaya koyman güzel bir gelişme beni yanıltmadın. Diğer suçlamalarına kanıt diyeceğim yine saçmalamaya devam edeceksin.İlk üye alımında tekrar üyelik alıp yine gel ama böyle gizli gizli kalma.Böyle gizli kalınca ADAM olmuyorsunuz.

 • Şuanlık modellerde görünen yine mevisimine göre olan normal bi soğuk atak gibi gözüküyor asıl yönüde Balkanlar İtalya civarı gibi yani bize uğrayacağı -4 ile -8 civarları arası.

 • Şuanlık modellerde görünen yine mevisimine göre olan normal bi soğuk atak gibi gözüküyor asıl yönüde Balkanlar İtalya civarı gibi yani bize uğrayacağı -4 ile -8 civarları arası.

  Gençler tek kitapla sınava hazırlanırsanız eksik olur 😉