İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • Konu kendi açınızdan doğruları söylemek değil zaten.Olay sizin devamlı küçük çocuk gibi bir şeylere şikayet etmeniz. Bırakın insanlar yazsın konu dışı veya gereksiz yorumlara buradaki yöneticiler zaten gereğini yapıyor..

  Sen anlamiyorsun galiba.ben istedigim yorumu yaparim.sana sormam.hakaret yok bir sey yok birilerine sirin gozukcem diye komik olma karsimda konuyuda kapat.ben kimsenin istedigi gibi olamam.kendi golgem var cok sukur.


 • Hay cok yasayin hocam...bunu demeye calisiyorum bende.herkesin kendi tahminidir tamam banane ama bu kadar kesin ve kesin ibarelerle karalama tahtasi gibi oldu.

 • helal be :hfyeni (25):

 • Sen anlamiyorsun galiba.ben istedigim yorumu yaparim.sana sormam.hakaret yok bir sey yok birilerine sirin gozukcem diye komik olma karsimda konuyuda kapat.ben kimsenin istedigi gibi olamam.kendi golgem var cok sukur.

  Sen istediğin yorumu yaparsan herkes yapar o zaman. Başkasını eleştirirken aynısını senin yapmanda bi hoş.

 • bak kardes.ben karalama tahtasina dondu yazdigimda,onceki bir suru yorum sallamasyin tahmindi gelecekle ilgili.bende o yorumu yazdim.allah allah.kardesim cok mu batti size?o zaman rapor edersin.neyin havasi bu ya.kapatalim konuyu.ben hic bir zaman sadece kar icin burda olmadim.4 mevsim burdaydim.daha gercekciyim o kadar.kime ne?

 • Sen anlamiyorsun galiba.ben istedigim yorumu yaparim.sana sormam.hakaret yok bir sey yok birilerine sirin gozukcem diye komik olma karsimda konuyuda kapat.ben kimsenin istedigi gibi olamam.kendi golgem var cok sukur.

  Özür dilerim hata bende sizi konuşulabilecek biri sandım ama konuşulabilecek biri bile değilsiniz. Kendi gölgem falan var gerçekten komik cümleler kuruyorsun. Umarım hayata karşıda böyle bakıp yaşamıyorsundur yoksa gerçekten çok üzücü. İyi forumlar.

 • Amacınız ilim öğrenmek olmalı.karın, hangi gün, saat kaçta , semtinde ,evin balkonuna kaç santim yağacağı öğrenmek olmamalı.her ne kadar boş beleş yorumlarda olsa ,bu işe gönül vermiş insanlar tarafından ,öğretici ,yönlendirici bilgi yorumları paylaşılıyor.istifade etmek lazım.yoksa miktar ,saat öğrenmek amacındaysan , bu sene moskova da bile olsan üzülürdün.

 • hocam saygilar.konu kar konusu degil zaten..ben baska bir sey dedim.sallamasyon tahminler yapilmaya baslamis bu saydada bende karalama tahtasi gibi olmus dedim.1 2 arkadas hep tetikte burda bana karsi.:)gulerim sorun yok..kimsenin istedigi gibi olamam.hakaret yok kufur yok.kimsenin tahminine itirazimda yok.okur gecerim.mutlu eder ama hayaller kurmam.strez herkeste var hocam.hele tahminci hocalar bizden en az 3 kat fazla uzulmustur bu surecte.hayatta cok daha onemli onceliklerimiz vardir hepimizin.kar in yagmamasi buyuk mutsuzluk yapiyorsa,o insanda sorun baskadir zate.tekrar saygilar

 • hocam o degilde bari yagisimiz bol bol olsun..beb barajlarin doluluk oranini yeterli bulmuyorum hala..cok kurak gecebikecek bir bahar ve yaz mevsimi icin yeterli degil bu doluluklar kar yagamiyorsada insallah yagmurumuz hic eksik olmaz

 • Herkes kar tutkunu kar yağmıyor diye agresif olmak saçmalık yaşadığınız hayatı etkileyen bir şey değil kimse kimseyi kırmasın gerek yok herkes üslubunu dikkatli yaparsa sorun olmaz herkese iyi forumlar