İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Herkesin şahsi fikri kimseye kendimi kanıtlama gibi bir amacım yok yazdığım yazılarda yaptığım tahminlerde beni destekleyen de doğru tahmin yapıyorsun diyen de o sayfada onlara da bir göz atın girmek istemeseniz de :)

Yaptığınız popülizm ve iyi örnekleri saymak yerine; insanların neden sistem anını orada değilde D. Karadeniz konusunda yaşadığını, o konuların neden ayrıldığını ve dışardan izleyenlerin ne düşündüğünü sorgularsanız bence doğruya ulaşabilirsiniz.

Ilk yazdığınız mesaj ve bu alıntıladığım dahil olmak üzere okuduğunu çarpıtma da cabası. -8 psikolojik sınır diyorum, -8 saf kar yapmaz diyorsunuz; sistem anında yaşananları söylüyorum; siz sistem öncesi tahminlerim çok iyi diyorsunuz.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Görülenlere Göre Şuanda 24 25 De Bir Sistem Var Ama Tırt Niteliğinde Şuanki (varsayıma Göre ) Ama Diğer Sistem Mart Başı Yani Güzel Bişiler Çıkarmı Dersiniz Ustadlar ? indexler düşüyormuş bir bilgim yok ne anlama geldiğinden biraz Aydınlatırsanız Cok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler Vintersaga

• Görülenlere Göre Şuanda 24 25 De Bir Sistem Var Ama Tırt Niteliğinde Şuanki (varsayıma Göre ) Ama Diğer Sistem Mart Başı Yani Güzel Bişiler Çıkarmı Dersiniz Ustadlar ? indexler düşüyormuş bir bilgim yok ne anlama geldiğinden biraz Aydınlatırsanız Cok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler Vintersaga

24'ü civarında olan salınım fazlasıyla cılız görünüyor, sürpriz bir değişim olursa burada bilgilendirilir zaten hocam. Ama Mart başı bazı beklentiler mevcut, güzel birşeylerin çıkma ihtimali var, ihtimal var derken gerçekten onu destekleyici bazı veriler mevcut. Kuvvetli bir salınım olacaksa önümüzdeki hafta ilk sinyallerini vermeye başlayacaktır. Süre çok uzun, beklentinizi kısıtlı tutarak değişimleri takip etmenizi öneririm. İyi forumlar.

• Yaptığınız popülizm ve iyi örnekleri saymak yerine; insanların neden sistem anını orada değilde D. Karadeniz konusunda yaşadığını, o konuların neden ayrıldığını ve dışardan izleyenlerin ne düşündüğünü sorgularsanız bence doğruya ulaşabilirsiniz.

Ilk yazdığınız mesaj ve bu alıntıladığım dahil olmak üzere okuduğunu çarpıtma da cabası. -8 psikolojik sınır diyorum, -8 saf kar yapmaz diyorsunuz; sistem anında yaşananları söylüyorum; siz sistem öncesi tahminlerim çok iyi diyorsunuz.

Orta Karadeniz sayfasını takip etmediğini kabul etmiş oldun bu mesajınla. Doğu Karadeniz kardan yıkılırken Orta Karadeniz ağlama duvarına dönmüştü yağmayan karı kim neden takip etsin? Takip etmediğiniz konu da lafları cımbızla çekmek yerine iyi bir tarama yapta gel. Ben seni hedef almamışken doğrudan bana salla sonra kendimi savununca kendini övüyorsun de komiksin.

• Orta Karadeniz sayfasını takip etmediğini kabul etmiş oldun bu mesajınla. Doğu Karadeniz kardan yıkılırken Orta Karadeniz ağlama duvarına dönmüştü yağmayan karı kim neden takip etsin? Takip etmediğiniz konu da lafları cımbızla çekmek yerine iyi bir tarama yapta gel. Ben seni hedef almamışken doğrudan bana salla sonra kendimi savununca kendini övüyorsun de komiksin.

Sadece bu sistem özelinde konuşmanız bile beni haklar. Eskiden bu yana konuyu tekrar okuyabilirsiniz, gözleriniz sadece kendinizi ve sizi destekleyenleri görmüş sanırım. Biz geri dönüşleri iyi takip ediyoruz merak etmeyin, Samsun'a laf edip Istanbul'a laf etmeyin dediğiniz ilk mesajınızın çelişkisi hala ortada.

Bu mesajla konuyu takip etmediğimi kabul etmiş olmuyorum ama işinize gelecekse öyle varsayabilirsiniz.

Beni etiketlememiş olmamanız beni hedeflemediğiniz anlamına gelmez, o mesajın kime neye yazıldığı çok açık. Öyle bir niyetiniz yoksa bile geçmiş 1-2 sayfaya bakıp lafın nereye gideceğini hesaplayın. Siz birini cımbızlarsanız, o da sizi cımbızlar. Demokratik platformda söz hakkı düşer çünkü.

Ayrıca siz diye hitap eden kişiye siz diye hitap edilir.

• Endeksler kötü modeller kötü hocalar bile yorumsuz bırakmış tek kelime ondan sonra yorumcular umutsuz birkaç istisna kar görmek isteyen herkes umutsuz 😩 boşverin herşeyi hava gezmelik güneşli çıkın Dolaş’ın haftaya üstte yazılanlar tam tersi olabilir ne malum .

• Sadece bu sistem özelinde konuşuyorum öyle mi? Bunu hangi yazıdan çıkardınız örnek verirken bile 2 sistemi karşılaştırdım :D BUNU ASLA AMA ASLA KENDİMİ ÖVMEK İÇİN SÖYLEMİYORUM bölge sorumlusu bile olmadığım halde birçok insan bana hem Orta ve Doğu Karadeniz sayfasında hem de özelden soru soruyorsa bu benim geçmişimle alakalıdır.

Ayrıca belki yolu Orta ve Doğ Karadeniz topraklarına bir kere bile düşmemiş birinin tahminlerimin tutup tutmadığına karar vermesi sizin haddinize değil Vintersaga Bey. Hem konumuz bu da değildi istediğiniz gibi evirip çeviriyorsunuz size doğrudan bir gönderme yoktu 2-3 tane peş peşe benzer mesaj gördüm cevap verdim canınIZ sıkılmasın boş yere.

• Sadece bu sistem özelinde konuşuyorum öyle mi? Bunu hangi yazıdan çıkardınız örnek verirken bile 2 sistemi karşılaştırdım :D BUNU ASLA AMA ASLA KENDİMİ ÖVMEK İÇİN SÖYLEMİYORUM bölge sorumlusu bile olmadığım halde birçok insan bana hem Orta ve Doğu Karadeniz sayfasında hem de özelden soru soruyorsa bu benim geçmişimle alakalıdır.

Ayrıca belki yolu Orta ve Doğ Karadeniz topraklarına bir kere bile düşmemiş birinin tahminlerimin tutup tutmadığına karar vermesi sizin haddinize değil Vintersaga Bey. Hem konumuz bu da değildi istediğiniz gibi evirip çeviriyorsunuz size doğrudan bir gönderme yoktu 2-3 tane peş peşe benzer mesaj gördüm cevap verdim canınIZ sıkılmasın boş yere.

Ben tahminleriniz tutmuyorda demedim, yolumun oralara düşmediğini de salladınız ki söylediklerimle ilişkisini de anlamadım. Neyse peki öyle olsun, canımız sıkılmasın madem. Bana doğrudan gönderme yoksa bu yazdıklarımı da doğrudan kabul etmeyin o zaman. İyi forumlar.

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Twitter üzerinde de 1-2 kişi paylaşmış haftalık tahminlerde gerçekten çok kötü.Şubat son hafta ve Mart ilk hafta arasında gelecek ya da daha doğrusu gelmesi beklenen salınımda da birşey olmayacak gibi.Sizler ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat ben kar ihtimalini kapattım artık.Olumlu hiçbir sinyal veya veri hiçbirşey yok.Bu kıştan gerçekten çok ümidim vardı ama yine nasip olmadı...:|?(

• Twitter üzerinde de 1-2 kişi paylaşmış haftalık tahminlerde gerçekten çok kötü.Şubat son hafta ve Mart ilk hafta arasında gelecek ya da daha doğrusu gelmesi beklenen salınımda da birşey olmayacak gibi.Sizler ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat ben kar ihtimalini kapattım artık.Olumlu hiçbir sinyal veya veri hiçbirşey yok.Bu kıştan gerçekten çok ümidim vardı ama yine nasip olmadı...:|?(

Görüntüler Işığında ustadların Tahminleri Doğrultusuyla hocam Bence Umit Kesme Her Zaman Sabreden Kazanır :) :) bu Tez Doğrultusunda İlerler Sinerijiye İhtiyacımız Var Forum Olarak