İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Şubat ayı da için bir umut kaldı mı arkadaşlar ? Diyagramlar çok kötü değil ama ao olmuş 7.6 endeksler iyi değil. Umut fakirin ekmeği ama işte...

Ben açıkçası model takip etmeyi bıraktım.Güncel Ao ve Nao'ya özellikle Ao'yu gördükten sonra bundan sonra pek birşey olucağını sanmıyorum.Ama yinede Allah'ın işi tabiki ne olur ne biter bilinmez.Modeller yarını bile bilemez hale geldi..:/:rolleyes:

• Modeller önümüzdeki hafta ortasına doğru çok sağlam takla atabilir hatta parende. Değerler çok ekstrem AO rekoru ve Atlantik üzerindeki inanılmaz derin A.B. İnişin nasıl olacağını kestirmek güç. Üstadların arkasına yaslanıp beklemesinin bir sebebi olmalı sanki :)

bizde bu şans varken,kız meslek havaya uçsa anca bekçinin düdüğü düşer hocam saygılar :D

• bilimsel veriler bizlere, mükemmel dizayn edilmiş atmosferin sır kapılarını aralıyor ve daha iyi anlamamızı sağlıyor kaldı ki bilimsel verilerin ışığında dahi aydınlanan alan çok çok az, bu sonuca göre; salıp gitmemiz de, herşeyi dine ve kitaba bağlamamamız da beklenemez. bilim olmadan Allahın ilminden bir nasip alamazsın, öte yandan yalnız bilim ve verilerine güvenirsen bu sefer de aldığın az miktar nasiple kalırsın.

• Yapmayın böyle arkadaşım.Ne olacağına yaradan allah karar verir biz yada siz değil. İyi forumlar.

Biz bitti demeden bitmez cümlesı açılımı :

Biz derken havaforumun tahmincilerini ve bu büyük aileyi kastettim. havaforumdaki tahminci hocalar (Allah'ın verdiği aklı kullanan modelleri yorumlayan hocalar) yine söylüyorum henüz kışı bitirmedi. Yine anlatayım Biz dedim cümlenin başında evet çünkü burada da tahminci hocalar başta olmak üzere havaforum ailesi kış bitti demedi o yüzden biz dedim hepimizi ele aldım büyük bir aile olduğumuz içjn.

O kar buraya gelecek cümlesi açılımı:

1. Sinerji yaratmak.

2. Hislerimle ve tahmincilerimize güven duyduğum için kar yağacağina cani gönülden inanmak.

Mesajı 5 defa düzenledim en iyi en detaylı şekilde açıkladım.

• Geçen hafta bu gün tamda bu saatlerde cephesel geçişi bekliyorduk sabırsızlıkla. Ama saat 00.30 da anca şehre yayılmıştı. Sonra yükseklerde ince bir örtü yaptı ve dek takibine geçmiştik.:S Ama bu sıralarda Doğu Karadeniz metreleri oynuyordu, biz ise kırıntı:bawling: Artık gelemli bize adam akıllı sistem hakkettik üç yıl oldu.:) Neyse hayırlısı olsun Mart 15 e kadar yol var daha... Olmadı seneye artık...