İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• bır sey sorabılır mıyım?bu sayfa neden herkese acıldı.daha dogrusu butun konulara herkes yazabılıyor su an?

bır sey sorabılır mıyım?bu sayfa neden herkese acıldı.daha dogrusu butun konulara herkes yazabılıyor su an?

Tüm sayfaları kapatın , kendiniz yazın kendiniz oynayın madem ne diyeyim

• Bak güzel kardeşim seni birebir tanımıyorum ama bir şey yazmak istiyorum dayanamadım artık böyle yanlış yorumları görmekten gına geldi. Bundan 4 gün önce ortada İstanbul adına böyle bir sistem yoktu, ihtimal belirdi doğuladı batıladı belki ufak dekler vurur derken 6-8 saat yoğun, 15-18 saat hafif ve orta kuvvette dekler bunun akabinde yıllar sonra bembeyaz kalkacağımız bir sabah bizi bekliyor. Belki bilmeden böyle konuşuyorsun, ama inan bu forumdaki herkes bilgili değil insanları yanlış yönlendiriyorsun. Burayı özellikle bu konuyu tek bir kar tanesini bile özleyen insanlar takip ediyor lütfen biraz düşünerek hareket et...

sabahtan sonra sizin gibi ne alacaksak alalım modunda bakamıyorum kusura bakmayın. söylediğim şey de gayet doğru, ECMWF sabah direkt BATILIYDI, akşam saçma sapan şekilde hiç böyle bir şey yaşanmamış gibi çıktı verdi. GFS'nin sabahıyla akşamı tutmuyor aynı şekilde akşam hiç alakasız bir çıktı verdi dünle. niye inatla polyannacılığı oynamaya çalışıyorsunuz? ikinci salınımı daha ilk gösterdiğinde, GFS'nin daha iyi verdiği bir sürü çıktı oldu. üstüne ECMWF'de daha üç akşam önce -44'lük çekirdeği kaçırmışken kusursuz bir sistem geliyor aaa diyemiyorum. dediğim gibi akşam çıktılarına oranla bir mod değişimim de yok benim. bunu insanları kötü etkilemek için söylemiyorum, ama sabah yine kötü bir değişime uğrama ihtimali olan çıktı için keyfim yerine geldi diyemiyorum.