Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sakarya da ne zaman yağmur ihtimali var? Köyde ki çiftçileri bilgilendireceğim de. Azcık havamız da mı olmasın babo :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Eve zor attım kendimi bende dayanın ahali 1 hafta daha. Modellere daha detaylı yağış ve sistemler yansımış değil vade uzun olduğu için 8-9 Temmuz itibariyle ve sonrası birşeyler olmaya başlayacak büyük ihtimalle 2 güne birşeyler görmeye başlarız tahmini.

• Şu sıcak zamanda taşınmak hiç iyi olmayacak neyse gelir gelmez ilk aksiyonlu sisteme merhaba derim Bursada:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu arada ben de ev arıyorum hocam :) Kolay gelsin ikimize de ...

sen satın almaya arıyorsundur hocam:) ben evi buldum kısmetse cumartesi bursadayım artık

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• sen satın almaya arıyorsundur hocam:) ben evi buldum kısmetse cumartesi bursadayım artık

Narsil hocam cumartesi bir şeye ihtiyacınız olursa her türlü ne olursa özelden cep numaramı gönderiyorum arayın lütfen hatta bir ara bir yerde oturup tanışalım ins Bursa ekip olarak :)

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• sen satın almaya arıyorsundur hocam:) ben evi buldum kısmetse cumartesi bursadayım artık

Yok hocam hiç ev alma niyetinde olmadım.17 yıldır kiracıyım.Ev sahibinin oğlu askerden yeni dönmüştü.Nasıl bir yokluk yaşadıysa bu pandemi döneminde evlenecek.Sanırım kız kaçırmış ama tatlıya bağlamışlar.Kiralıklara bakıyorum...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Yok hocam hiç ev alma niyetinde olmadım.17 yıldır kiracıyım.Ev sahibinin oğlu askerden yeni dönmüştü.Nasıl bir yokluk yaşadıysa bu pandemi döneminde evlenecek.Sanırım kız kaçırmış ama tatlıya bağlamışlar.Kiralıklara bakıyorum...

hocam asker deyince bir dururum :) inşallah en kısa zamanda bulursunuz kesenize zevkinize uygun bir ev..

• Narsil hocam cumartesi bir şeye ihtiyacınız olursa her türlü ne olursa özelden cep numaramı gönderiyorum arayın lütfen hatta bir ara bir yerde oturup tanışalım ins Bursa ekip olarak :)

hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun şimdilik herşeyi halettim gibi, bir işte elektrik su doğal gazı açma olayı var onuda sanırım oraya gelince yapacağım:)

• Eski kiracı olunca yeni kira bedelleri beni newyork ta falan hissettirdi :)

çok pahalı çokk şehire gelip ev bakarken şok geçirdim hocam:)