Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Haziran ve Temmuz kurtardı özellikle kuzey batıyı. Genellikle ortalamalarda gitti bizi nem bitiriyordu arada sadece yoksa sorun pek olmadı. Ağustos ayı kötüydü ama anomaliyi çok değiştiremedi.

• Bölge sakinleri aşağıdaki yıllardan hangi kışı isterdiniz? İstediğiniz yılın bir sistemini snoptik atarsanız konu şenlenir...

1962-63

1964-65

1967-68

2005-06

2012-13

Ortalaması ;

Resim

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• @4 Şubat hocam ben Bursanın henüz yabancısıyım, hangi sistemler daha iyi çözmem için 1-2 kış geçirmem lazım:D ama ab li sistem kovalayacağımı biliyorum:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @4 Şubat hocam ben Bursanın henüz yabancısıyım, hangi sistemler daha iyi çözmem için 1-2 kış geçirmem lazım:D ama ab li sistem kovalayacağımı biliyorum:D

Hocam rabbim yardımcı olursa hesap kitap yapmayacağımız bir kış olacak.Gerçi pandemi her şeyin önüne geçiyor.Konusu hava olmasına rağmen forum hala bir kaç kişinin paylaşımlarından ibaret.Ama siyaset spor mangalda kül bırakmıyorlar...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hocam o zaten kıymetlimiz bu sene :)-- 1987-2004-2021 döngüsü :S

her sene kendıne ozel ama neden olmasın tabı..olmalıda artık..4 sene olmus olacak bu kış.adam akıllı kar goremedıgımız.2017 den sonra goremedık.o enfes kızıl gokyuzunu cook özledım..bambaska bır duygu o kızıl kırmızı gokyuzu..

• Hocam rabbim yardımcı olursa hesap kitap yapmayacağımız bir kış olacak.Gerçi pandemi her şeyin önüne geçiyor.Konusu hava olmasına rağmen forum hala bir kaç kişinin paylaşımlarından ibaret.Ama siyaset spor mangalda kül bırakmıyorlar...

hocam ben nacizhane elimden geldiğince farklı konuları gündeme getirip biraz olsun nefes alalım istiyorum ama malum gündem önce pandemi sonra siyaset vs vs. İnşallah kış gelince biraz sistem takibi filan insanlar rahatlar bide aşı gelirse kafalar iyice rahatlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @4 Şubat Narsil abi oraya geldi, o Bursa'ya yeter. Bazı duyumlara göre Pendik'e taşındığından beri Pendik'e kar düşmemiş. 1/kahkahas23s11/kahkahas23s1

hayırdır bana mı saldırıyorsun:D 31 aralık 2015, 9 ocak 2017 desem:)

• Baybars abi bu konuda haklı, birşey diyemedim. :hfyeni (18):

Ama İstanbul Sorumlusu olduğumdan beri İstanbul'a kar yağmadığı iddiaları kesinlikle doğrudur. :crying_face:

"o sene bu sene" bak bu lafı kullandık ya kesin yine yağmaz.. Şaka bir yana 3 koca sene geçti, inşaallah bu sene özleme son veririz..