2019/20 Kışı Genel Görünümüm (Kasım Sonu Aralık Başı İzle Ve Gör Sistemi)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Deprem tahmincisi kadir sütçü bu şekilde yazmış bahsettiği Dekos sistemi hakında bir bilgim yok

Ben depremler ile hava olaylarının arasında bir ilişkinin olduğunu düşünmüyorum. Bu tür mesajları deprem konusuna atmanızı tavsiye ederim...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• valla adamın yazdıkları bana gayet normal ve mantıklı geldi böyle bir beklentimiz var zaten sonuçta bu bir tahmin tutar tutmaz orası muamma.hayatta banko garanti diye bişeyyok daha yarına bile çıkacağımızı bilemediğimiz bir hayatta insanlar neyin bankosunu garantisini yaşıyor ben bilemiyorum😊

• valla adamın yazdıkları bana gayet normal ve mantıklı geldi böyle bir beklentimiz var zaten sonuçta bu bir tahmin tutar tutmaz orası muamma.hayatta banko garanti diye bişeyyok daha yarına bile çıkacağımızı bilemediğimiz bir hayatta insanlar neyin bankosunu garantisini yaşıyor ben bilemiyorum😊

Valla adamın yazdıklarını falan geçtim artık herkes gerilmiş ben konu dışı birşey yazmıyorum.Hemen msjlarım silinmiş.Herkes görüşünü özgürce konu dışına çıkmadan yazamayacaksa bu platformun amacı gayesi ne,Bu işe gönül vermiş insanlar burda olmaktan haz duyuyor.