Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • sura16 sana bir tavsiye verebilirmiyim nacizhane. Fenerbahce her kazandiginda rakip takimin ya TD si kotu ya takimi kotu ya futbolu demekten vazgec guzel kardesim. Gercekten cok tarafli gozukuyorsun, herkesin gorusune saygimiz sonsuz ama birakta kazanan takim 5 tane atiyorsa hakkini verelim.

Td gerçekten kötü. Baksana abi sen yapma ya. Bu adam geçmiş sezon küme düşürüyordu kovdular geri getirdiler. Benim Fenerbahçe'nin oyununa lafım yok ki. Takıldığım tek nokta penaltı pozisyonu oldu o da kimine göre penaltı kimine göre değil. Benim yorumumda her aut pozisyonunda benzer şekilde oluyor her maç penaltı olur o zaman. Şu Gençlerbirliği hâline baksana? Her takım aynı tdleri dönüyor. Mustafa kaplan,hamza hamzaoğlu, mesut bakkal,hikmet karaman,Samet aybaba bıktım vallahi bir yere gidemeyiz böyle ülkece. Hepsi çağ dışı, günümüze ayak uyduramamış hocalar. İlk yarı Fenerbahçe kötüydü ama ikinci yarı iyi oynuyor. Perotti maçı çözdü devamı geldi. Pelkas,perotti çok özel topçular. Aynı anda oldukları her vakit takım kötü de olsa maçı alacak isimler. Ben Fenerbahçe'ye laf atmadım. Ama bu Gençlerbirliği teknik direktörü kötü ki ne kötü.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Aynen reis. Perotti para verdi bu adama. O golü atmak için. Veya sosa. ^^

Bahsettiğim olay o değil ya. Dönüp dolaşıp aynı adamları getiriyorlar. Bu adam geçen sene küme düşürüyordu kovdular bu sene geri getirdiler. Amaç ne yani illa küme mi bir takım düşürsün. Ankaragücünde iken de rezalet bir hocaydı.

• Bahsettiğim olay o değil ya. Dönüp dolaşıp aynı adamları getiriyorlar. Bu adam geçen sene küme düşürüyordu kovdular bu sene geri getirdiler. Amaç ne yani illa küme mi bir takım düşürsün. Ankaragücünde iken de rezalet bir hocaydı.

Valla biz neticeye bakıyoruz 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️. Gençlerbirliğini her fener maçından fener maçına izliyorum. Çok ilgilendirmiyor beni. Önemli olan Fenerbahcenin haftayı 3 puanla kapatması. Benim için

• Çok güzel de penaltı attı. Perotti çok iyi oyuncu. Sakatlanmaz ise çok fayda sağlar. Fenerbahçe'nin kapalı savunma ve akan oyunda gol atamama sorunu direk çözecek isim. Bugün Fenerbahçe iyi oynadı. Antalya kalesinde yatır var herhalde ki bu kadar dayanabildiler.

Antalya maçında da bunu yazmıştım. Akan oyunda gol atamayan Fenerbahçe milli ara ssaymıyorum 2 haftadır akan oyunda rahatsız gol atıyor. Perotti ve pelkas bu sorunu çözen kalite isimler oldular. Perotti ligin zaten üzerinde. Sakatlıklar ile boğuşmasa ligin kapısından geçmezdi. Penaltı atışına zaten hayranım. Kolay kolay hakikaten kaçırmaz.

• Kardeşim yazma Fener hakkında yazma yani herkes ayni şeyi söylüyor.Geçen hafta kornerden gol atarız,bu takım hep mi kornerden gol atacak dersin.Sezon başı liderken takımı kötülersin.Objektiflik altında taraflı yazıyorsun,Gs hakkında yazılarına devam edebilirsin..

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Ne Fenerbahçeymiş Allah aşkına ya adam ne yazmış '' Penaltı çok ucuz, basit geldi bana. Verilmeyebilirdi. Gençlerbirliği şu Mustafa kaplan'ı niye getirdi anlamıyorum. Lig tarihinin en kötü teknik adamlarından biri. Mert nobre kötü sonuçlara rağmen daha iyiydi.'' Hemen bi linç Gençlerbirliği rezalet top oynadı bence ölçü değil. Fenerbahçe'ye başarılar.

• Ne Fenerbahçeymiş Allah aşkına ya adam ne yazmış '' Penaltı çok ucuz, basit geldi bana. Verilmeyebilirdi. Gençlerbirliği şu Mustafa kaplan'ı niye getirdi anlamıyorum. Lig tarihinin en kötü teknik adamlarından biri. Mert nobre kötü sonuçlara rağmen daha iyiydi.'' Hemen bi linç Gençlerbirliği rezalet top oynadı bence ölçü değil. Fenerbahçe'ye başarılar.

Ben de bunu anlamıyorum. Ben orada dön dolaş aynı teknik adamların başarısız sonuçlara rağmen gelmesini diyorum. Mustafa kaplan küme düşürüyordu gönderdiler. Ankaragücü'nü kküme düşürüyordu gönderdiler. Şimdi Gençlerbirliği geri getirmiş. Adam tam geri,eski kafalı. Çok kötü bir antrenör. Ben Fenerbahçe'nin oyununa laf etmedim hemen ters cevap veriyorlar. Hakikaten anlamak güç. Olumsuz bir imaj bıraktığım için eskiden ben ne yazsam okumadan gene saldıracak aynı insanlar biliyorum. Söylenecek çok şey var da söylemek istemiyorum. Kırdıklarım için özür dilerim. İnşallah şampiyon olursunuz ne diyeyim bu kadar sevdalılar,tutkulular hakları artık kaç senedir. Kötü niyetli hiçbir şey yazmadım Allah yukarıda.

• Adam daha maçı izlememiş izleyen adama objektif ol diye sataşıyor :))))))

Söylemek istediği gayet açık. Kronik sakat perotti bugün 2 gol attı. Yaşlı sosa tertemiz bir gole imza attı. Ozan Tufan 9 dakikada 1 gol 1 asistle oynadı. Bunların tümü rakibin hocası yüzünden. Fenerbahçe rakip hoca sayesinde kazandı. Penaltı da zaten penaltı değildi. Hatta faulü perotti yaptı. Şimdi gidin puan tablosuna bakın. Daha da konuşayım mı? 🤫

• Hocam benim demek istediğim Objektif olamıyorsan yazma yani her maç aynı şey oluyor.Sezon başı liderken bu takım tutunamaz vs diyordu.Neyse bugün işlerden dolayı maçı pek izleyemedim ama tebrikler Fener'im.

Ben tutunamaz demedim. Orta kafa futbolu ile kapanan savunmalar karşı çok zorlanır akan oyunda hiç gol yok diyorum. O dediklerimin de tamamen arkasındayım. Son 2 haftadır akan oyunda daha etkili olunmaya başlandı. Perotti çok özel oyuncu. Pelkas aynı şekil. İlk yarı izleseydin Fenerbahçe ilk 10 dakika iyi sonra 35 dakika çok kötü oyun sergiledi. İkinci yarı baştan sona iyi oynadı. Henüz daha ligin 8. Haftası oynanıyor. Ligin başı sayılır 40 hafta var malum. Konuşmak için çok erken. Malum 3 senedir her bu konuda çok iyiyiz, şampiyonuz diye herkese saldırıyorsunuz sonra devre arası yönetim istifa diyorsunuz. Ben bugün Fenerbahçe'ye laf etmedim. Aksine Gökhan,Caner,ozan yokken bol gollü temiz galibiyet aldığını söyledim. Sataşmaya yer arıyorsun daha maçı izlememişsin. Canın sağolsun kırmaya gerek yok birbirimizi. İnşallah şampiyon olursunuz ne diyeyim yani.

• Zaten haftaya da Beşiktaşa karşı olur aynı şeyler. Fener yine 3 4 tane atar. Tabii ki rakibin hocası yüzünden. Her hafta duyacağız böyle saçmalıkları. Gereksiz tatavaları

• Söylemek istediği gayet açık. Kronik sakat perotti bugün 2 gol attı. Yaşlı sosa tertemiz bir gole imza attı. Ozan Tufan 9 dakikada 1 gol 1 asistle oynadı. Bunların tümü rakibin hocası yüzünden. Fenerbahçe rakip hoca sayesinde kazandı. Penaltı da zaten penaltı değildi. Hatta faulü perotti yaptı. Şimdi gidin puan tablosuna bakın. Daha da konuşayım mı? 🤫

Konuş yahu ne olacak para ile yazmıyoruz ya :) açıkladığım halde konuları farklı yerlere çekiyorsun. Yaşına veriyorum. Facebook sayfaları gibi yorumlar kalite düşürüyor. İnşallah şampiyon olursunuz da mutlu olursunuz. Değmez bu kadar hırçınlık. Daha 8. Hafta oynandı. 40 hafta var. Uzun bir periyot var yani sakin. Her sene aynı başlıyorsunuz. Geçen sene de böyle oldu sonra üzülüyorsunuz. Maşallah diyin geçin 🧿

adamin yazdigi 1 degil 2 degil 3 degilde sizi anlayamadim avukatlik maasimi aldiniz? Her Fenerbahce macindan sonra burada ayni seyleri yazan Galatasarayli bir uye var, uyarimiz karsi takimlara kulp bulma uzerineydi, sizi enterese eden nedir? Sizide ayri mi uyaralim?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN