Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • valla ne söylesem nerden başlasam böyle bir deplasmanda elinde crespo ve zajc varken sadece ismaille başlayan jesustanmı evlere şenlik arkaya adam kaçırıp 2 gol yiyen defanstanmı karşı karşıya gelen adama hamle yapmayıp ucuz goller yiyen altaydanmı kötü oynayıp maçı döndüren irfandanmı? Asıl sıkıntı maçın özelinde jesusun çıkardığı kadro yanlışıydı adamların tek taktiği hızlı çıkıp defansın arkasına sarkmak bu takıma karşı bu maça kadar hiç yapmadığın tek ön liberoyla çıkmak onunda ismail olması büyük hatadır bana göre hatta son oyuncu değişikliği olarak rossiyi sokmak hangi aklın ürünüdür anlamak pekte mümkün değil alınan beraberliğe sevinemedim şahsen doğru kadroyla rahat galibiyet almak çok mümkündü yinede bu akşam 3 galibiyet 1 beraberlik alıp ülke puanına oldukça katkı verdiğimiz bir akşam oldu bütün takımlarımızı tebrik etmek lâzım

• Altay Bayındır bir senemizi kurtardı. Ama bu sene gerçekten çok formsuz başladı. Kendi kalitesinin çok altında. Yabancı bir kaleci alabilirdik. Sirigu'ya sıcaktım ben. Şimdi Altay'ın iyi olmasını beklemekten başka çaremiz yok.

• Kirve 2 maçın birinden puan kaptırırsa işimiz çok kolay olacak. Kiev evinde yenilmiş balon patladı.

Ben zaten kuralar çekildiği gün de yazmıştım buraya Aek ve Kiev'e 4 tane maçtan rahat 12 puan olarak bakıyorum diye. Tek endişem Rennes deplasmanıydı mağlubiyet olur diyordum ama 1 puan aldık. İç sahada Kadıköy'de harcarız bunları. Kalan bütün maçları kazanır Fenerbahçe bana göre.

• Ben zaten kuralar çekildiği gün de yazmıştım buraya Aek ve Kiev'e 4 tane maçtan rahat 12 puan olarak bakıyorum diye. Tek endişem Rennes deplasmanıydı mağlubiyet olur diyordum ama 1 puan aldık. İç sahada Kadıköy'de harcarız bunları. Kalan bütün maçları kazanır Fenerbahçe bana göre.

Şu ruh olsun bak samimi söylüyorum çok rahat bı şekilde lider çıkarız bu ruhu bozmayalım başka birşey istemiyorum gerisi gelir ilk maçın rennesin evinde olmasına çok sevindim. Başından beri dedim RENNESi gözünüzde büyütmeyin ilk dakikada michy o pozisyonu gol yapsaydı maçı farklı yenerdik o morelle İDDA EDİYORUM.

• Şu ruh olsun bak samimi söylüyorum çok rahat bı şekilde lider çıkarız bu ruhu bozmayalım başka birşey istemiyorum gerisi gelir ilk maçın rennesin evinde olmasına çok sevindim. Başından beri dedim RENNESi gözünüzde büyütmeyin ilk dakikada michy o pozisyonu gol yapsaydı maçı farklı yenerdik o morelle İDDA EDİYORUM.

İyiydiniz usta. Altay'ın her zaman ki salaklığı tutmasa bizdeydi bu maç. İrfan'ın kırmızı kartı alması da çok profesyonelceydi ayrıca. :hfyeni (18):

• Şu ruh olsun bak samimi söylüyorum çok rahat bı şekilde lider çıkarız bu ruhu bozmayalım başka birşey istemiyorum gerisi gelir ilk maçın rennesin evinde olmasına çok sevindim. Başından beri dedim RENNESi gözünüzde büyütmeyin ilk dakikada michy o pozisyonu gol yapsaydı maçı farklı yenerdik o morelle İDDA EDİYORUM.

Yok hacı Rennes çok diri takım bu algıya kapılmak yanlış olur.Ruh güzel ama yanlış tercihler var hocanın da acilen lig öncesinde avrupaya odaklanması gerekiyor.Türk futbolu lig şampiyonluğundan önde gelmeli

• İyiydiniz usta. Altay'ın her zaman ki salaklığı tutmasa bizdeydi bu maç. İrfan'ın kırmızı kartı alması da çok profesyonelceydi ayrıca. :hfyeni (18):

Altayada maç havliyle burda küfür ettim kimse kusura bakmasın bı anda maç içinde böyle şeyler oluyor arkadaşlar.

Çok zayıfladı hocam bizi bitiriyor bazen.

• Bu arada Rennesi çok zayıf buldum çok etkisizlerdi bunlari söylüyorum kimse kusura bakmasın özellikle sag sol bekleri bizim forvetler, kanatlar arkası dönük rahat rahat gezdi rakip sahada..Daha sistemli daha ayağa paslarla çıkan bir takım fark da atar bu rennes’e hatta bizim kadro daha iyi olabilecekken jesus hocam biraz bozmasaydi rahat yenerdik.Açıkça söyliyim kiev’i 1-2.lik yarışında daha önde görüyorum ben bakalım.

• Yok hacı Rennes çok diri takım bu algıya kapılmak yanlış olur.Ruh güzel ama yanlış tercihler var hocanın da acilen lig öncesinde avrupaya odaklanması gerekiyor.Türk futbolu lig şampiyonluğundan önde gelmeli

Usta diri ama bizde o kadar kötü değiliz bizden bı gömlek üstün olabilir ama ben tekrar diyorum beğenmiyorum rennesin oynama tarzını sadece arka topları çok iyi yapıyor hocaları biraz bilgisiz muhtemelen aldığı adamların çoğu koşan ve savaşan adamlardi doku harikaydı hakikaten mükemmel topçu.

• Ben Mert Hakan'la İsmail'i beğendim. Hoca iyi anlaşan oyuncuları beraber oynatıyor. Arao-Crespo ve MHY-İsmail bunlar iyi anlaşıyor birbirleriyle. İrfan'ı da Osayi'yle iyi anlaşıyor diye oynattı. Lincoln'ün sol bek olmasına anlam veremiyorum İrfan da sonradan oyundan çıkabilirdi onun dışında bir hata görmüyorum.

• Bu arada Rennesi çok zayıf buldum çok etkisizlerdi bunlari söylüyorum kimse kusura bakmasın özellikle sag sol bekleri bizim forvetler, kanatlar arkası dönük rahat rahat gezdi rakip sahada..Daha sistemli daha ayağa paslarla çıkan bir takım fark da atar bu rennes’e hatta bizim kadro daha iyi olabilecekken jesus hocam biraz bozmasaydi rahat yenerdik.Açıkça söyliyim kiev’i 1-2.lik yarışında daha önde görüyorum ben bakalım.

Hocam zayıf bulduğun Rennes buysa beklediğin Rennes PSG falandı sanırım.İki derine top atsalar şuan farktan bahsediyorduk.Kiev Aek’e yendildi bende diyorum ki Rennes Kiev’e en az 2-3 atar.