Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tek tek cevaplayalim.

Ronaldo para değil çakıl taşı karşılığı mi yapıyor bu sporu. 8 9 a çıkamayan Türk kulüpleri Ronaldo demesin bile bence.

Susmaktan kastın buraya yazmaksa sabahtan beri özel ders peşinde çalışıyorum keşke liseli bir ergen olsam da sabahtan akşama transfer kovalasam. Kaldı ki burada Ronaldo hayali kuran bir kardeşime cvp yazmaktansa anaokulunua giden kızıma türev integral anlatırım daha iyi 😀

Akşama kadar özel ders peşinde koşuyorsun ancak Ronaldo olayının tamemen ironi olduğunu anlayabilecek kapasiteye sahip değilsin. Yaşça benden büyüksün 3 yıla yakındır bu forumdayım ne benden büyük birine ne benden küçük birine saygısızlık yapmadım ancak herkese değer verilmemeli bunu da gösterdin tekrardan teşekkür ederim..

Anaokuluna giden kızına türev integral anlatmaya devam et. Birde ergen tavsiyesi vereyim akşama kadar iş peşinde kosacagina biraz dinlen ve ufkunu aç.

• Beşiktaş onun menemen parasını bile ödeyemez. Ronaldo - Galatasaray olasılığı ile Talisca - Beşiktaş olasılığı birbirine denk gibi bir şey.

Haklısın güzel kardesim buradaki ironiyi nasıl olmuş da anlamamışım acilen gidip ufkumu falan açmam lazım. Herkese değer falan verme sana abi tavsiyesi bak bana öyle yapıyorum mesela.

Hani susmamaliydik hani 2 medeni insan gibi sorun çözecektik ne oldu o iş?

Bu arada sana bir abi tavsiyesi şu hayatta futbolu hayatının merkezinden çıkar güzel kardeşim. Agresif olma Allah muhafaza bir gün sert kayaya denk gelirsin.

• Haklısın güzel kardesim buradaki ironiyi nasıl olmuş da anlamamışım acilen gidip ufkumu falan açmam lazım. Herkese değer falan verme sana abi tavsiyesi bak bana öyle yapıyorum mesela.

Hani susmamaliydik hani 2 medeni insan gibi sorun çözecektik ne oldu o iş?

Bu arada sana bir abi tavsiyesi şu hayatta futbolu hayatının merkezinden çıkar güzel kardeşim. Agresif olma Allah muhafaza bir gün sert kayaya denk gelirsin.

Burada iki ihtimalinden de imkansız olduğundan bahsettim zaten. Ergen olduğumdan iki medeni insan sohbeti yapamıyoruz maalesef :))

Kimsenin tavsiyesine ihtiyacım yok, hayırlısı bakalım daha 17 yaşındayız ne sert kayalar görürüz 8o

• Fatihaltinay55 hocam, çok sert yazmışsın ne gerek var kırıcı, alaycı sözlere ve Eraay kardeşim sen de niye aynı üslupla cevap yazıyorsun. Biraz fazla kırıcı oldunuz bu akşam vesselam :(

Konuyu meşgul edip, konunun açılış amacına çıktığım için kusura bakmayın hocam. Kim ne niyetle kapıyı çalarsa o niyetle kapı açılır hocam.

• Fatihaltinay55 hocam, çok sert yazmışsın ne gerek var kırıcı, alaycı sözlere ve Eraay kardeşim sen de niye aynı üslupla cevap yazıyorsun. Biraz fazla kırıcı oldunuz bu akşam vesselam :(

Susmaniza gerek yol diyip benle dalga geçilmesine kafa bulunmasına izin vermem hocam. Ben burada kimseye saygıda kusur etmezken 17 yaşında cocuklara da meze olmayalım be. Senden ve rahatsızlık verdiğim tüm forum arkadaşlarımdan özür dilerim. Hepinize iyi forumlar iyi eğlenceler. Bu pozisyona düşmeme adına bu sayfadan çekiliyorum. Ekonomi falan takılmak daha keyifli.

• Susmaniza gerek yol diyip benle dalga geçilmesine kafa bulunmasına izin vermem hocam. Ben burada kimseye saygıda kusur etmezken 17 yaşında cocuklara da meze olmayalım be. Senden ve rahatsızlık verdiğim tüm forum arkadaşlarımdan özür dilerim. Hepinize iyi forumlar iyi eğlenceler. Bu pozisyona düşmeme adına bu sayfadan çekiliyorum. Ekonomi falan takılmak daha keyifli.

Estağfurullah, rahatsızlığım sizlere değil, sadece cok gereksiz bir tartışma olmus pespeşe ,ben saygida kusur ettiysem affola :(

• Beşiktaş onun menemen parasını bile ödeyemez. Ronaldo - Galatasaray olasılığı ile Talisca - Beşiktaş olasılığı birbirine denk gibi bir şey.

Galatasaray ronaldoyu alır niye kendinizi ezikliyorsunuz. Dursun başkana gaz verin basar parayı alır. Siz galatasaraysınız büyük düşünün :)