Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Trabzonspor Ankaragücü maçının var hakemi Suat Arslanboğa oldu. Allah belanızı versin. Açık açık çıkın diyin ki biz Trabzonsporu şampiyon yapmayacağız. Bu şehir bunun hesabını sorar. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Suat Arslanboğa Trabzonspor'un 10 maçını yönetmiş, sadece 1 mağlubiyet almış Trabzonspor. (7G 2B 1M)

Hem de zaten maçın orta hakemi Suat Arslanboğa değil VAR hakemi olarak görev alacak.

Einmal editiert, zuletzt von Fease ()

• Yahu zaten koskoca siyasiler bile bu sene trabzon'u destekliyor. Kaç maçı hakem desteği ile aldı kimse söylemiyor. Suat Arslanboğa Trabzonspor'un 10 maçını yönetmiş, sadece 1 mağlubiyet almış Trabzonspor. (7G 2B 1M). Bu sene ligde kollanan takım açıkcası herkes biliyor. Koskoca fenerbahçe'li nihat özdemir eski başkan yardımcısı olan adam çıktı 2011 yılında şike yapıldı diye ortalığı karıştırdı. Bu sene kötü oyun,transferler,yönetim vb ikinci plana at en çok hakemlerden sıkıntıyan yaşayan kulüplerden biri fenerbahçe,diğeri de galatasaray. En çok yararına hakem hataları olan kulüpler trabzonspor,başakşehir. Bunu istatistikleri var. Oynanan oyuna laf yok. Başakşehir ve trabzonspor bu sene hakediyor şampiyonluğu. Ama başakşehir bana daha iyi geliyor. Hakedenler de onlar gözümde. 4 Senedir hep liderliğe oynuyorlar. Son haftalar ikinci oluyorlar. Düzgün yönetim ve planlama var. Geçen sene ben başakşehir'i şampiyon yapmak istiyorlar demiştim ama gerçekten hakediyorlar 4 sene kulübe bakınca.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Ayrıca şunu söyleyim. Bu hafta başakşehir bence hakem hatasına kurban olacak. Sebebi şu. 2 haftadır galatasaray doğrandı. Taraftar tepki verdi. Şimdi ali palabıyık'ı atadılar azılı düşman göstermek için. Ama 2 hafta size doğradık bu hafta sus payı veriyoruz diyecekler ve ali palabıyık bu maç galatasaray lehine kararlar vericek. Bu hafta başakşehir puan kaybederse şaşmasın kimse ben öyle düşünüyorum genelde öyle oluyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Ayrıca şunu söyleyim. Bu hafta başakşehir bence hakem hatasına kurban olacak. Sebebi şu. 2 haftadır galatasaray doğrandı. Taraftar tepki verdi. Şimdi ali palabıyık'ı atadılar azılı düşman göstermek için. Ama 2 hafta size doğradık bu hafta sus payı veriyoruz diyecekler ve ali palabıyık bu maç galatasaray lehine kararlar vericek. Bu hafta başakşehir puan kaybederse şaşmasın kimse ben öyle düşünüyorum genelde öyle oluyor.

hakemler doğradı bizi doğru ama bu hafta bizim başkan yönetse yine bir şey olmaz çok eksik var takımda

• Yahu bu maçlar boşuna oynanmasın o zaman.Hakemler kurayla belirlensin.Hangi hakemin hangi takıma puan kazandıracağı madem belli ona göre puanlar belirlenir şampiyon belli olur...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Herkes hakemlerden şikayetçi ve hiç bir takım yöneticisi hocası topçusu taraftarı kendi lehine hata yapılınca konuşmaz o yüzden her sene bu hikaye devam eder yapacak bir şey yok iki hakeme düdük astırırlar olay biter

• sura16 aynen katılıyorum.Bir zamanlar Fenerbahçe'de görev almış(maalesef) Tff başkanı bile çıkmış Trabzon lehine açıklamalar yapıyor.Veriler ortada hakemlik bir durum da yok zaten.

• Siyasilerin Trabzonsporu desteklediğini gösteren tek bir kanıt sunun ben bu takımı desteklemeye tövbe edecem. Geçin abi bu ayakları. Suat Arslanboğa hakemlik lisansı iptal edilen bir hakem. Neden geri aldınız? Geçen hafta bas bas bağırdım. Atilla karaoğlan denen hakem ve Abdülkadir Bitigen denen hakem yakacak bizi diye. 27. Dakika Alanya defansında son adam Abdülkadiri indirdi. Net kırmızı. Hani var nerde? Var hakemi Abdülkadir Bitigeni bu hafta orta hakem tayin ediyorsun. Ayıptır. Küfür etsen daha iyi. Tekrar ediyorum eğer bir tane siyasi parti lider fark etmez iktidar muhalefet Trabzona destek versin ben bu takımı bırakırım. 20 puanımız gitti hakem hataları ile bu sene. Şu an süper ligde en fazla hakem hatasına maruz kalan takımız. Her takım maruz kalıyor bu hatalara eyvallah ama bizi çok net bir şekilde şampiyon yapmayacaklar. Hiç bir geliri olmayan başakşehir nasıl oluyorsa 20 milyon euro maaş ödüyor. Kimse demiyor ki bu para nerden geliyor ama Trabzona gelince bakanlar siyasiler Trabzonu destekliyor. Ayıptır ya hu. Vallahi ayıp

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• sura16 aynen katılıyorum.Bir zamanlar Fenerbahçe'de görev almış(maalesef) Tff başkanı bile çıkmış Trabzon lehine açıklamalar yapıyor.Veriler ortada hakemlik bir durum da yok zaten.

Tff başkanı ne diyor da Trabzon lehine konuşmuş oluyor. Yazar mısın buraya. Merak ettim ben de

• Siyasilerin Trabzonsporu desteklediğini gösteren tek bir kanıt sunun ben bu takımı desteklemeye tövbe edecem. Geçin abi bu ayakları. Suat Arslanboğa hakemlik lisansı iptal edilen bir hakem. Neden geri aldınız? Geçen hafta bas bas bağırdım. Atilla karaoğlan denen hakem ve Abdülkadir Bitigen denen hakem yakacak bizi diye. 27. Dakika Alanya defansında son adam Abdülkadiri indirdi. Net kırmızı. Hani var nerde? Var hakemi Abdülkadir Bitigeni bu hafta orta hakem tayin ediyorsun. Ayıptır. Küfür etsen daha iyi. Tekrar ediyorum eğer bir tane siyasi parti lider fark etmez iktidar muhalefet Trabzona destek versin ben bu takımı bırakırım. 20 puanımız gitti hakem hataları ile bu sene. Şu an süper ligde en fazla hakem hatasına maruz kalan takımız. Her takım maruz kalıyor bu hatalara eyvallah ama bizi çok net bir şekilde şampiyon yapmayacaklar. Hiç bir geliri olmayan başakşehir nasıl oluyorsa 20 milyon euro maaş ödüyor. Kimse demiyor ki bu para nerden geliyor ama Trabzona gelince bakanlar siyasiler Trabzonu destekliyor. Ayıptır ya hu. Vallahi ayıp

Damat:D

• :)

Maddi olarak desteklemek hocam. Hakemlere baskı yapmak. Bu şekilde sözle desteklemek olur. Cumhurbaşkanı da Fenerbahçe taraftarı :) biz adalet istiyoruz. Her takıma eşit muamele. Bana soracak olursan da siyaset girmesin futbola

• Katılıyorum hocam.Herkes takım tutabilir tabi ancak bu tarz açıklamalar pek doğru değil.Cb fenerbahçeli ancak bu tarz bir açıklamasını hatırlamıyorum...

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Maddi olarak daha ne yapsın devlet bankarla yapılandırma olayını hallettiler yoksa hangi kulüp lisans alabilirdi ben yine diyorum öncelikle bu dernekler yasası değişmeli kulüpler para aklanma yeri olmamalı ve aciz yöneticeler tarafından yönetilmemeli olan gariban taraftara oluyor

• Maddi olarak daha ne yapsın devlet bankarla yapılandırma olayını hallettiler yoksa hangi kulüp lisans alabilirdi ben yine diyorum öncelikle bu dernekler yasası değişmeli kulüpler para aklanma yeri olmamalı ve aciz yöneticeler tarafından yönetilmemeli olan gariban taraftara oluyor

Her kulüp için yapıldı onlar. Neyse arkadaşlar biz bu forumda bir aileyiz. Futbol bizim aramıza giremez. Hepinizi saygıyla selamlıyorum