HF 2019 Yaz Ligi Yarışması 6 (31.08.2019)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 30 Ağustos - 22.55

Şahinbey Gaziantep

21,8 °C

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 30 Ağustos - 23.01

Şahinbey Gaziantep

21,8 °C

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 30 Ağustos - 23.07

Şahinbey Gaziantep

21,8 °C

• 21.8 e takıldı bakalım 3 güncellemedir

• 30 Ağustos - 23.10

Şahinbey Gaziantep

21,8 °C

• Arkadaşlar bizim istasyonumuz şahinbey üstünden gaziantep değil.Direk merkez istasyon olan Gaziantep.Zaten hem normal site de hem de mobil uygulama da gaziantep yazınca son sıcaklık 23,7 derece olarak görülüyor.Yarışma sonucunda bakarken mgm'nin verdiği il-ilçe merkez istasyon bilgilerinde şahinbey-gaziantep yazdığı için karışıklığa sebep olmuş olabilir.Biz şimdilik takibimizi Direk Gaziantep yazarak yapalım.Yarın sabah beklediğimizin altında çok düşük değer gelirse tekrar değerlendirme yaparız.,

• Şahinbey ve Şehitkamil aynı gidiyor zaten. Bakmamız gereken yerler oralar değil mi? 19.9 yapmıştım tahmini , düşük gelsin isterim tabiki de. :)

Bu iki ilçeyi dikkate aldım ben.

• şahinbey yazınca ona göre yaptım kendi adma tahminimi..şahinbey istasyonu gaziantepe göre daha yüksek bir mevkide.bu yüzden daha düşük sıcaklıklar..bu durumda ben gündüz kesin patladım:) yönetim ne derse o..yapacak bir sey yok.saygılar

• Ortalık karışmış son söz mgm nin bu hafta böyle oldu arkadaşlar kusura bakmayın hata benim.Mgm ne derse onu kabul edeceğiz.Gelecek hafta daha düzgün bir istasyon buluruz.:)

• şahinbey yazınca ona göre yaptım kendi adma tahminimi..şahinbey istasyonu gaziantepe göre daha yüksek bir mevkide.bu yüzden daha düşük sıcaklıklar..bu durumda ben gündüz kesin patladım:) yönetim ne derse o..yapacak bir sey yok.saygılar

Aynen bende hem geceden hem gündüzden sıfır alacağım. :)

• artık son söz sizin ama bende tahminimi şahinbeye göre yaptım zaten şahinbey antepin istasyonlar arasında en düşük sıcaklığa sahip yeri