Neden Yaz Aylarında İlginç Hava Olaylarında Artış Oldu ?

• Berkay34 konu için ve anlatımınız için teşekkürler lakin bir şeyi düzeltmek isterim Trakya'da toprakların çatlaması sadece kuraklık değil toprağın yapısıylada ilgili İç Anadolu'da Akdeniz'de de yaz kuraklığı var ama toprak çatlamalarına pek rastlamazsınız.

• Berkay34 konu için ve anlatımınız için teşekkürler lakin bir şeyi düzeltmek isterim Trakya'da toprakların çatlaması sadece kuraklık değil toprağın yapısıylada ilgili İç Anadolu'da Akdeniz'de de yaz kuraklığı var ama toprak çatlamalarına pek rastlamazsınız.

Dediğiniz gibi sadece kuraklıkla alakası yok bir çok neden var.

• :!:İstanbul adına son sıcaklar:!:

Allaha şükür bu sene çok sıcaklar olmadı temmuz ayı gayet güzel geçti ağustos ayında da nem fazla olduğu için fazla sıcak hissetik benim içim bu yaz güzeldi şimdi peki önümüzdeki günler nasıl olucak artık bunaltıcı sıcaklara gülle gülle diyoruz zaten Accu nun sonbahar tahmininde de sonbahar bol yağışlı geçecek dediler yani sonbahar güzel geçecek gibi duruyor istanbul adına

Peki diyagram istanbul adına nasıl gözüküyor.

65B929DC-E5F8-4A4E-9646-16E60F776E52.jpeg

Gördüğünüz üzere sıcaklar 2 gün içinde en yüksek seviyeye çıkıyor ve ardından güzel bir düşüş sonradan hafif daha yükseliş var ama bize fazla bir etki yapacağını düşünmüyorum sadece beni bu konuda tereddütte bırakan tek bir şey var oda eylül acaba eylülüğünü geçen seneki gibi yapacak mı ama bence yapmayacak gibi duruyor takibe devam.

Sorusu olan ve yorum yapmak isteyen dile getirebilir.

Hayırlı günler,

Sağlıcakla kalın.:)