GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim 2019)

• Berkay34 hocam sonbaharın ilk model paylasımını çok iyi yaptınız:hfyeni (29):

Hala yaz tatilindeyiz ve biz şimdiden 300lü saatlerde 0 izotermi kovalıyoz^^

Sağol teşekkür ederim , olsun 300 lü saatlerde 0 izotermi kovalamakta iyidir sıcak havalar göstermesin daha vallahi bunaldık. ama olsun bu yaz yine serin geçti.:)

• Öğlen güncellemesi sona ermiştir benimle beraber takip edenlere ve yorum yapanlara teşekkür ederim :)

Akşam güncellemesinde görüşmek üzere yine sistemi yorumlayarak ve çizerek anlaşılır bir şekilde paylaşacağım.

Artık model takibi başlasın sezonu açtık.8):hfyeni (29)::hfyeni (29):rk223_kgigf-12351:/8103*:saint:

• Yanlışken paylaşmayacağım yazmışım yanlış anlaşılma olmasın paylaşacağım düzeltim yazıyı :)

Öğlen güncellemesi sona ermiştir benimle beraber takip edenlere ve yorum yapanlara teşekkür ederim :)

Akşam güncellemesinde görüşmek üzere yine sistemi yorumlayarak ve çizerek anlaşılır bir şekilde paylaşacağım.

Artık model takibi başlasın sezonu açtık.8):hfyeni (29)::hfyeni (29):rk223_kgigf-12351:/8103*:saint:

• 240h den sonra Gfs artık yavaş güncelleniyor

Muhtemelen artık 240 sonrasıda yüksek çözünürlükte çıktı verdiği için böyle eskiden 240h sonrası çözünürlüğü düşüyordu modelin

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-

• GFS Akşam güncellemesine az bir süre kaldı ben güncellemeyi 150H başlatacağım çünkü sistem için filmin koptuğu yer ondan sonrası öncesine gerek yok diye düşünüyorum. Ama isteyen olursa önceden başlarım ,biraz sonra görüşmek üzere.:)

İnşallah sistem öğlenden de daha güzel gelir ve istikrarı korur diyelim:gun_bandana::saint: