İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

• Kar için ümidimin tükenmesine son 5-6 gün,yağmurlar devam etse güzel olur en azından Şubat ayını bahar gibi geçirmeyiz. Gerçi 2012 dışında son 10-15 senedir Şubat ayı için "kış ayı" demek her sene daha güç bir hale geliyor.

Neye göre 5-6 gün kaldı 12 şubatta kış kepenk mi kapatıyor :D mart in ortasına kadar kış bitmez benden sana soylemesi:thumbup:

• Kar için ümidimin tükenmesine son 5-6 gün,yağmurlar devam etse güzel olur en azından Şubat ayını bahar gibi geçirmeyiz. Gerçi 2012 dışında son 10-15 senedir Şubat ayı için "kış ayı" demek her sene daha güç bir hale geliyor.

sistem bitti diyorsun :) 1. sistem gelmeden 2.sistem sinyal veriyor 8o

Arkadas muneccim mi dicem kizicak falcimi dicem bozulacak en iyisi dua edeyim Rabbim yardimcisi olsun ... belki ise yarar

• Sessiz takip edeyim bir süre konuşmayayım dedim fakat yine dayanamadım.

Kışı bitirenlere, afrika atağı ile başlayıp kırım sisteminden karadeniz sistemine geçenlere,

sonrasında ull ye dönüp grönland blokajına atlayanlara, şubatın başı olmasına rağmen

iki üç haftasını şimdiden bitirenlere, güncellemeden güncellemeye kabuk değiştirenlere

tavsiyem kopyala yapıştır tarzıyla satırlarca uzun vade tahmininden kaçınsınlar.

Pazartesi den itibaren atmosfer konuşacak her kes susacak.

• How+i+remembered+the+scene+_21fda781b1af069879e2cbe336d04c2b.gif

• Herkes kışı bitirmek ya da bitirmemekte özgürdür. Bu fikrini de belirtebilir. Hatta kar yağmasını değil bahar gibi havalar olmasını da isteyebilir. Sonuçta kimse soğuktan kardan hoşlanacak diye bir kaide yok. Bu konuda herhalde herkes aynı fikirdedir diye düşünüyorum.

Temel mesele şu. Eğer kışı bitirdiysen bunu karalama tahtasında yazabilirsin. Dediğim şey, veri sunmadan efsane sistem bekleyenler için de geçerli. Verili konuşulacak her şey burada yer almalı. Kışı bitiren delilleri ile bunu savunur. Hayır bitmedi diyen de delillerini sunar ve bu fikrini savunur. Herkesin olumlu ya da olumsuz ( dediğim gibi bu bile değişken biri bahar gelsin ister onun için o müspet olandır, diğeri kar ister onun için o müspet olandır) görüşlerini sebep-sonuç ilişkisi çerçevesinde açıklayabilme hakkı zaten vardır. Ama altını çiziyorum neden-sonuç ilişkisi kurarak yani verilerle.

Kimse hakaret boyutunda ve argo tabiriyle kafadan atma şekilde tahmin yapmadığı müddetçe bu başlık altında, mantıklı gerekçelerle görüşünü açıklamakta özgürdür. Kalbinden geçenleri söylemesi için de karalama tahtası mevcuttur.

• Arkadas muneccim mi dicem kizicak falcimi dicem bozulacak en iyisi dua edeyim Rabbim yardimcisi olsun ... belki ise yarar

İstanbul olarak Mart sonuna kadar şansınız var. 1.olarak en kuzey enlemlerde bulunuyorsunuz o yüzden sahil ili olsa bile en şanslı yer konumundasınız.

2. Yağışı asla sıkıntı etmiyorsunuz çünkü -8 -10 girse dek ile yine kar alıyorsunuz.Kendi konumum adına konuşuyorum.( İzmir bile bizden çok daha şanslı daha kuzeyde bulunduğu için) Kışı bitirmek sözü ile demek istediğim de sadece takip etmeyi bırakacağım. Kar gelirse gelsin yine sevinirim ama son 24-12 saatte anca inanırım. İsterlerse modeller son 120 saat boyunca ısrarla yoğun kar yoğun kar diye bağırsın takmayacağımı belirtmek istiyorum. Umarım bu yeterli olmuştur.:)

• Herkes kışı bitirmek ya da bitirmemekte özgürdür. Bu fikrini de belirtebilir. Hatta kar yağmasını değil bahar gibi havalar olmasını da isteyebilir. Sonuçta kimse soğuktan kardan hoşlanacak diye bir kaide yok. Bu konuda herhalde herkes aynı fikirdedir diye düşünüyorum.

Temel mesele şu. Eğer kışı bitirdiysen bunu karalama tahtasında yazabilirsin. Dediğim şey, veri sunmadan efsane sistem bekleyenler için de geçerli. Verili konuşulacak her şey burada yer almalı. Kışı bitiren delilleri ile bunu savunur. Hayır bitmedi diyen de delillerini sunar ve bu fikrini savunur. Herkesin olumlu ya da olumsuz ( dediğim gibi bu bile değişken biri bahar gelsin ister onun için o müspet olandır, diğeri kar ister onun için o müspet olandır) görüşlerini sebep-sonuç ilişkisi çerçevesinde açıklayabilme hakkı zaten vardır. Ama altını çiziyorum neden-sonuç ilişkisi kurarak yani verilerle.

Kimse hakaret boyutunda ve argo tabiriyle kafadan atma şekilde tahmin yapmadığı müddetçe bu başlık altında, mantıklı gerekçelerle görüşünü açıklamakta özgürdür. Kalbinden geçenleri söylemesi için de karalama tahtası mevcuttur.

Sonuna kadar katılıyorum verisiz atış serbest takılıyor çoğu kişi .Bir taraf kışı kapatıyor bir taraf efsane geliyor diyor gel gelelim bir tane kaynak yok doğru düzgün .

• Geçen sene içinde aynı şeyleri söylüyordunuz ama hiçbirşey çıkmadı

• 8 den 1’e geçen faz şubat 3.haftaya kadar ne alırsak şansımıza sonrasında batılı sistemler görürüz Ah vah ederiz mart ilk hafta dahil kayıp olur şu görüntüde :)

• O ne oluyor garip bir şekil öyle payalştığın foto :)

Grönland ben buradayım diyor gfsde bunun sinyallerini son çıktılarda vermeye başladı nerde 3-4 gün önceki ard arda salınımlar? Ya batılı geliyor grönland yüzünden yada hiç inmiyor