İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Bu değerlendirmeleri kış sonunda yaparız, şuan için boşa tavsiye oluyor bu 1, 2.si üstad dediğin yazarlar modellere göre yorum yapmıyor dolayısıyla model hareketiyle efsane geliyor ya da gelmiyor demiyorlar..

Kardeşim peki boş tavsiye gibi gördün ama her seferinde efsane geliyor demek benim gibi kar delilerine hayal satmaktır. O yüzden insanlar hep efsaneye geliyor diye bekliyor sonrasında gelmiyor ve üstadlar dükkanı kapatıp gidiyorlar

• Kardeşim peki boş tavsiye gibi gördün ama her seferinde efsane geliyor demek benim gibi kar delilerine hayal satmaktır. O yüzden insanlar hep efsaneye geliyor diye bekliyor sonrasında gelmiyor ve üstadlar dükkanı kapatıp gidiyorlar

Şuan için boş tavsiye, kış bittiğinde hep beraber değerlendiririz, ayrıca sen değil misin bu konuda gelip defalarca tahmin yapan demek ki tahmin işini biliyorsun, seni diğer üyelerden ayıran da bu olacak kendi gördüklerinle söylenenleri pekiştirip sonuca ulaşacaksın.

• Aman aman takip önemli ama takip mesafesi de önemli. Hızınızın yarısı kadar boşluk bırakmayı unutmamak lazım.

Kardeşim o zaman hergün efnaeye geliyor diye milleti gazlayanlar bundan sonra ellerini geri vitese taksalar daha iyi aldığı yolu geri gidiyorlar böyle yapınca

• Bu konuda son uyarımdır hayal satmak,insanların duygulariyla oynamak gibi tabirleri kim kullanirsa ebediyen bu siteden gidecek. Fütursuzlukta,dengesizlikte zirve değil de bu ne? Gördüğünü söylemek hayal satmak oldu bizim bu tip hastalıklı beyinlere ihtiyacimiz yok israr ederlerse atmasını biliriz. Yeter artık insanlarında sabır sınırı var bir değil iki değil üç hiç değil bir şey söylemedikçe iyice azıttılar. Sonra ben neden banlandım demesin kimse.

• Bu konuda son uyarımdır hayal satmak,insanların duygulariyla oynamak gibi tabirleri kim kullanirsa ebediyen bu siteden gidecek. Fütursuzlukta,dengesizlikte zirve değil de bu ne? Gördüğünü söylemek hayal satmak oldu bizim bu tip hastalıklı beyinlere ihtiyacimiz yok israr ederlerse atmasını biliriz. Yeter artık insanlarında sabır sınırı var bir değil iki değil üç hiç değil bir şey söylemedikçe iyice azıttılar. Sonra ben neden banlandım demesin kimse.

Eleştiridemi yapamıyacağız bu forumda hemen banlama silahına sarılıyosunuz doğru neyse onu söylüyorum üstadları eleştirmek yasakmı bu forumda