İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Tabiki modeller kar yağdırmıyor ama bize gelince 48 saat kala sistemi yok eden modeller görüyoruz. Ben şunu anlıyorum... modeller bizim üzerimizdeki sistemi çözemiyor. daha en sonki sistemde hiç bir model ab nin konumunu çözemedi alakasız tahminler yapıldı her modelden ayrı bir ses çıktı. Avrupa'ya gelince ne oluyorsa modeller istikrarlı şekilde devam ediyor. bu sadece bir kere olan bir durum değil. Geçen yıllarda da dikkatimi çekti. Yani arkadaş diyorki; neden sistem onlara gidince erimeden veya takla atmadan ulaşıyor?

• Hep soğuk ve kapalı hava insanın enerjisini çekiyor, güneşli havalarda biraz D vitamini sentezler vücudunuz. Krizi fırsata çevirmek lazım :D Ama hala mont şart. Olmalı zaten kış olduğunu unutmamalı :D

• Vay ben bu başımı alıp nirelere gidem.Ben neydem.

Yine halk başladı bugün hava süper artık soğuk olmaz kış bitti hava ısındı diye söylenmeye.Kaç kişi duydu bu kulaklar bugün.

Yani demekki o kadar soğuk ve güneşşiz süreç yaşamışızki insanlar 10-11 derecelere hemde günün en yüksek saatleri sıcak diyorlar.

Lakin bu tarz havalar ne kadar uzun sürerse bir okadar geri teper ben bunu bilir bunu söylerim. :)

• 1.5 senedir özellikle kuzeybatı kıyılar olarak ya sabır diyerek sabrediyoruz bir 60 gün daha ılıkçılarda da dahil negatif endekslerle de mücadelemizi sürdürmeye devam edebiliriz.Ben kartopu oynayacak,kardan adam yapılabilecek kadar bir sistemin bize geleceğine olan inancımı koruyorum.Sadece meteociel'de ki renkleri takip eden üzülür bu 2 aylık sürede.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• arkadaşlar 2004 senesinde Ocak ve Şubat ayında 2 tane efsane yaşadık birinci efsane 22 ocaktan önce tam 15 gün havalar 15 derece üstünde seyretti halkalida papatya topladım 15 ocakta.pesinden gelen sistem ortada.sonrasinsa Şubat'ta bildiğin ilk bahar geldi artık bitti bu iş dedik ve ansızın Şubat sistemi geldi yıkıldı ortalık o yüzden karaları baglamayin açın 2004 yilina bakın kendinize gelin 2004 yılı ders niteliğindedir kış falan bitmedi 87 yılını söylemiyorum bile 3 marta kadar yaz geldi diyorlardı sonra 2 hafta evden çıkamadılar