Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• YENİ

evet arkadaşlar benim beklentim ayın 15 inden itibaren son barutumuzuda kullanacağımız yönünde.şubat 15 mart 15 bizim bölge için en şanslı tarihler bu tarih aralığına dikkat edin hava bu tarihlerde herşeye gebe olacak ya kara gömülücez yada elvedaa kış diyeceğiz.Allahtan ümit kesilmez diyerekten artık bahtımıza ne çıkarsa ona razı gelicez başkada çaremiz yok zaten 😊😊

• YENİ

kardelen hocam, Senin de eski ümitli halinden eser kalmamış :) ötelendikçe ötelendi hocam bu iş. Olmayacağı burdan belliydi. Bu kadar durağan dönem çok fazla. Neyse hayırlısı olsun artık seneye inşallah..

• YENİ

kardelen hocam, Senin de eski ümitli halinden eser kalmamış :) ötelendikçe ötelendi hocam bu iş. Olmayacağı burdan belliydi. Bu kadar durağan dönem çok fazla. Neyse hayırlısı olsun artık seneye inşallah..

evet ötelenme konusunda haklısın hknnn kardeşim ama artık sonlara yaklaştık diyebilirim öteleme şansıda fazla kalmadı birkaç ihtimal daha var beklediğim bunlardan biri oturursa şubat sonuna kadar kesinlikle kuvvetli bir sistem bölgemizi ziyaret edecektir bu hafta içi belli olur zaten beklemeye devam😊

• YENİ

tuhafıma giden önümüzdeki haftasonuna doğru ecmwf ve gfs iki modelde ısrarla bölgemize kar yağışı veriyo kar haritasında 😊 bayada bi birikim olacak gibi.benim pek inanasım gelmiyo bu dönek modellere ama yinede bi ümit bekleyelim bakalım neler olacak.buarada soğuk olacağı kesin o tarihlerde yağışta iyi görünüyo skewt değerleri kar seviyesine inecekmi otrihlerde buda önemli tabiki.inşallah yine sondakkika golü yemeyiz bikerede biz atalım şu golü arkadaş bu nebitmez bi çileymiş.20 yıldır hava olaylarını takip ederim hiç bukadar oynak olduğunu görmedim buda ilk oldu galiba😀😀