Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• tahminlerimce önümüzdeki günlerde yani ısınmanın bekledndiği günlerde (bu arada ecmwf de gfsye uydu bayramda serin dalga gelmeyecek gibi) orta ve doğu karadeniz sahilleri olarak serin geceler geçirmeye devam edeceğiz sonrasında da daha aşırı sıcak görmeyiz herhalde yavaş yavaş sonbahara geçiş yaparız

şu anda devam eden güncellemede gfs ecmwf'ye uydu. bir salınım olacak gibi ama bize kırıntılar kalacak. asıl çekirdek kuzeydoğulu olacak gibi. yine de takibe devam.

• bizim bölgemizde bundan sonra pekde aşırısıcak olacağını zannetmiyorum diğerbölgelere bişey diyemem yakında küçük ve büyük ayeser dönemi başlayacak eski dilde orak ayına girdikmi sıcaklıklarda kademe kademe düşüş başlayacaktır kırlangıç ve bağbozumu fırtınaları derken birbakmışız kış gelmiş 😊😊

• Arkadaşlar bölgemiz, 4 mevsim forumun en aktif konularından. birlikte çok güzel aksiyonlar kovalıyoruz. ancak zaman zaman bazı kişi yada kişiler beni hedef alarak buranın huzurunu kaçırıyorlar. özellikle, gerilimi kış aylarında çok fazla yaşıyoruz. bunlar, gizli ajandalarının en tepesinde manik depresif i tutuyorlar. geçmişte bu kişilere karşı sürekli mücadele ettim ve yıkılmadım. daha önce deklare ettiğim troll savaşını bunlara karşı da yapacağım. herkese güzel günler dilerim.

• manik depresif nediyelim çekemeyenler çatlasın ozaman.aslında revaçta olmak popütalitesi yüksek olmak güzel olsagerek eskiden dahaönceki sitemizde bizde birzamanlar popülerdik bazı kendini bilmez ergenlerle başetmek zor oluyor eskiden olsa alasını yapardımda şimdi yaşım müsait değil oyüzden buişi gençlere bıraktım herzaman yanındayız manik depresif değerli arkadaşlarımızı dostlarımızı kimseye yedirmeyiz😊👍👍

• manik depresif nediyelim çekemeyenler çatlasın ozaman.aslında revaçta olmak popütalitesi yüksek olmak güzel olsagerek eskiden dahaönceki sitemizde bizde birzamanlar popülerdik bazı kendini bilmez ergenlerle başetmek zor oluyor eskiden olsa alasını yapardımda şimdi yaşım müsait değil oyüzden buişi gençlere bıraktım herzaman yanındayız manik depresif değerli arkadaşlarımızı dostlarımızı kimseye yedirmeyiz😊👍👍

çok sağolun hocam.

• manik depresif resmini attığım yer dereli şebinkarahisar arasındaki meşhur mavigöl yerli ve yabancı turistlerin sık sık ziyaret ettiği bir tabiat harikası mavigöl DoquKaradeniz28 dostumuz burayı dahaiyibilir ona daha yakın herkesin gezip görmesini tavsiye ederim turkuaz rengi suyuyla muhteşembiryer😊 yani diğer adıyla derelideki kuzalan tabiat parkı göksu deresi olarakta biliniyor.