Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Samet hocam sizi seviyorum. hafta sonu burada olamadım. tartışmalar tavan yapmış. iyiki de yokmuşum.

kimseyle tartışmaya niyetim yok.

sistemlerin attığı kazık yeterince depresif yaptı beni. modeller yapacaklarını yapıyor zaten bize. bir de birbirimize girmeyelim. lütfen buradaki herkes bu konuda duyarlı olsun. herkese musmutlu yıllar.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Arkadaslar bir turlu sakinlemediniz artik birbirinize cevap vermeyin de sadece hava konusulsun su sayfada..

Orta ve dogu karadeniz ayrilmistir.Bu sene bu sekilde gidecek birlestirilmeyeceksiniz.Ne zaman icinizdeki tartismalari sonlandirir bizide bu konuda kendinize inandirirsaniz o zaman dusunulur ancak gorunen o ki tartismalar bitmeyecek, sayfanizi gecici kapatmamizi istemiyorsaniz lutfen tartsimalardan satasmalardan uzak durun.

Iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• manik depresif o zaman lafını geri alacaksın, yok ben tartışmaya girmiyorum deyipte bıdı bıdı yapmayacaksın.Hadi bekliyorum salça olduğum yazılarımı.Sözünüzün eri olun birazcık. Merak etmeyin zamanında kimin,kimlerin ne mal olduğunu ne kalitede olduğunu eskiler çook iyi bilir !!

Yemin ederim o kadar yazacak çok şey varki.Konuyu ne hale getirmişsiniz, bekliyordumda bu kadarda beklemiyordum, sadece aranızda olan kininizi sistem gelmeyince isabet olmuş ,ne güzel kusmuşsunuz diğer üyelere, moderatörlere.

Yazıklar olsun.. Siz sözde 'Harika Büyük..' olan kişinizin yolundan gitmeye devam edebilirsiniz, birbirinizi yemeyede devam edebilirsiniz.İyi forumlar..

YQrygE.png

• Biz müdahale ettiğimizde bize müdahale ediyorsunuz oluyor ben artık karışmıyorum kendiniz çözeceksiniz kusura bakmayın.Bölgeye sorumlu dayanmıyor neden diye bence başkasına değil de bölgeye sormak lazım.Eski sorumlu salça oldu demek sonra sorumlu yazınca tamam tamam demek ne oluyor?Herhalde eski sorumlunun buralarda olmayacağı mı düşünüldü?Geçen gün müdahale ettik olanlar ortada.Atılmış ne kadar adam varsa yeni hesaplarıyla türedi.

Biz kendi içimizde görüp yönetime bildiriyoruz işte.

Burada hiçbir tartışma yokken durduk yere bana iftira atıldı. Yetmedi başkalarının kapasitesine laf edildi. O da yetmedi eski bölge sorumlusunun adı anıldı ve olay başka boyuta taşındı. Manik depresif akıllı davranmayıp tartışmaya başlasaydı olay tamamen farklı boyuta geçecek yepyeni bir tartışma çıkacak ortaya.

Yönetim bu iftiraları atıp, hiç tartışma yokken yine tartışma ortamı yaratanlara müdahele etmeli.

• Samet hocam orta ve dogu karadeniz ikiye bölündüya hani. Hep böyle devam mi edecek. Yoksa tekrardan birlestirme gibi bir düsünceniz var mi.

Niye bölündüğünü geçen gün açıkladım tekrar niye birleştirelim mesela bu kavga muhabbetleri o konuyu da mı batırsın.Derdimiz hava olsun konular niye bölündü değil.

• Arkadaslar artik bitirelim bu muhabbetleri. Sadece zarar veririz kendimize. Sistem gelmeyince isyan etmek de yakismaz bize. Ne de olsa allahın lütfudur.

Eger rakımı yuksek olan yerlerde kalan srkadaslar varsa ve kar manzarali fotograflar varsa atabilir mi. Gercekten özledik :)

• Arkadaslar artik bitirelim bu muhabbetleri. Sadece zarar veririz kendimize. Sistem gelmeyince isyan etmek de yakismaz bize. Ne de olsa allahın lütfudur.

Eger rakımı yuksek olan yerlerde kalan srkadaslar varsa ve kar manzarali fotograflar varsa atabilir mi. Gercekten özledik :)

Nerdeyse her gün atıyorum bugünde attım ama pek ilgilenen yok kar manzarasıyla filan hocam. Başka boyutta bı dünya var konuda, meteoroloji konuşulmuyor artık. Yazık....

• Arkadaslar bir turlu sakinlemediniz artik birbirinize cevap vermeyin de sadece hava konusulsun su sayfada..

Orta ve dogu karadeniz ayrilmistir.Bu sene bu sekilde gidecek birlestirilmeyeceksiniz.Ne zaman icinizdeki tartismalari sonlandirir bizide bu konuda kendinize inandirirsaniz o zaman dusunulur ancak gorunen o ki tartismalar bitmeyecek, sayfanizi gecici kapatmamizi istemiyorsaniz lutfen tartsimalardan satasmalardan uzak durun.

Iyi forumlar

Baybars abi işin içinde iftira olmasına rağmen ben yine sineye çekiyorum, yine kapansın diyorum.

Ancak kaç gündür burada iyilik mesajları vermemize rağmen durmadan tartışma çıkaracak mesajlar atan iftira atan üyeler var. Bunu eminim ki yönetim de forum halkı da gördü. Daha bir şey söylemeyeceğim hal ve hareketleri belli ediyor her şeyi.

Tüm forumdan bu iftiralara cevap verdiğim için özür dilerim.

• Hayırdır hocam ne tarafa gidiyordunuz bektaş a mı. Yola çıkmadan benden bilgi alabilirsiniz rakımım iyi bilgim oluyor Bektaş Kümbet kulakkaya yollarıyla ilgili

Hocam ben Bektaş yolunda topal kıza kadar giderim çay çorba içip geri dönerim her zaman. Dün yolda araç falan kalmıştı yukarılar kötü denildi toplakiza gelmeden döndük.

• Benim anlamadığım bu konuları niye özel mesaj yoluyla çözmüyorsunuz ? kime neyi kanıtlayacaksınız ?meteoroloji ve bilim odaklı bir forum burası. Tartışma veya kırıcı cümleler ile birbirinize laf sokma yarışmasina gireceğiniz başka platformlar var lütfen yeter artık...