Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Çernobil faciasında maalesef zamanındaki hükümet dikkate almamış radyasyonlu çay daha güzel diyerek dalga geçmiş zamanında marmarada ve karadenizde ölçüm yapılmış radyasyon oranı 2 3 kat fazla ölcülmüş ama yine o zamanki hükümet ne önlem ne birşey yapmıştır 30 sene sonra bile o çevrede hala radyasyon oranı yüksek ermenistandaki santralin biran önce kapanması dileği ile..

• Son haftalarda PKK ya yine iyi darbe var. TSK, bahar zamanında it sürülerini inlerinden çıkmadan vuruyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 9. Avrupa açık briç şampiyonası ülkemizde gerçekleştirilecek.Dünyanın bir çok yerinden gelen ünlü briç oyuncuları 15 haziran-29 haziran tarihleri arasında kozlarını paylaşacak.Turnuva,Pendik Greenpark otelinde gerçekleştirilecek.

2007 yılında 3.Avrupa açık şampiyonası Antalya'da düzenlenmişti ve böylece ikinci kez ülkemiz böyle büyük bir organizasyona imza atacak.

• Takuma_Sato

Tek bildiğim, zamanında oynadığım, zevk aldığım tek kağıt oyunu briç.

Ama turnuva mesajınızı görünce, aklıma o turnuva oyuncuları geldi birden. :)

onların oyunlarını seyredince, benim bildiğim oyun bu değil demiştim:D:D:D

Yine de briç bir kağıt oyunu değil. Çünkü şansa dayalı değil.

Strateji kurmalısınız, ortağınız ile güçlü iletişiminiz olmalı, takip ve analiz edebilmelisiniz, hızlı ve doğru kararlar almalısınız.

Briç güzeldir. :)

• Gunaydin HF, hayirli ve guzel pazarlar herkese..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Aydın'da Temmuz ayında gibi yaşıyoruz son birkaç gündür. Daha geçen haftalarda millet kazağıyla hırkasıyla geziyordu. Şimdi insanlar kısa kollusuyla şortuyla geziyor. Evde kapı pencere her yer açık öyle oturuyoruz. Haliyle Kuşadası'nda millet denize girmeye de başlamıştır artık.Yaz erken geldi valla ama böyle olmaz ki ben istemiyorum 45 derece sıcakları ||

• Aslında geceler hala soğuk oluyor. Güneş alan yerler sıcak ama gölgeler üstelik biraz da rüzgar eserse serin.

Mesela bugün biraz dışarı çıktık eşimle, kısa kollu giyen vardı, uzun kollu giyen, ceket, mont giyen var, hatta yakası kürklü mont giyen bile gördüm Çorlu'da :)

Sadece havalar değil, kafalar da karışık bu ara :)

• Aydın'da Temmuz ayında gibi yaşıyoruz son birkaç gündür. Daha geçen haftalarda millet kazağıyla hırkasıyla geziyordu. Şimdi insanlar kısa kollusuyla şortuyla geziyor. Evde kapı pencere her yer açık öyle oturuyoruz. Haliyle Kuşadası'nda millet denize girmeye de başlamıştır artık.Yaz erken geldi valla ama böyle olmaz ki ben istemiyorum 45 derece sıcakları ||

Marmara'da ben haziran başında yazlığa gitsem denize girebilir miyim diye düşünüyorum cidden bu yıl çok dengesiz sıcaklıklar ^^

İzmirde farksız hocam nem bunaltıyor kapı pencere heryer açık sanki haziran akşamı 30 dereceyi gördük yine hava-gunes11