Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Merak etmeyin daha fazla burda kalıp saçımı başımı yolmayacağım. 1 dakika daha durmam rahat olun. 2.si günlerdir sistemi vermeyen birçok model varken sistemi veren model üstünden konuştuk durduk. Ama malesef sistemi vermeyen onca model ve senaryoya rağmen sistem gelecek rahat olun, yara yara gelecek gibi cümleler duyduk. Bunun adı tahmin değil! 2 senedir her sistem ihtimalinde gün verildi defalarca kesin konuşuldu ve elde var sıfır. Bence biraz özeleştirinizi yapın ve eleştiriye açık olun. Çamlıca tepesinde kartopu oynuyoduk lafta. Artık birbirimize çamur topları atarız.

Ilk soruma cevabınızı anlamış olduk.

Ikinci soruma cevabınız yanlış. Iyi modelleri konuşan kim? Bölge konularına arada uğradınız mı hiç? Zaten iyi model yoktu, kendinizi tatmin edecek iddialarda bulunup kendiniz kabullenmişsiniz.

Özelestiriye açık olmadığımı söyleyen kim, bana bir eleştiri geldi de tersledik mi? Ben kendi sorularımı sordum, cevapları kendime ait olarak alıyorum.

Çamur atmışsınız zaten, Çamlıca tepesine gerek kalmadı.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Profilimide silerseniz sevinirim. Ben baktım ayarlar bölümünden herhangi bir ibare göremedim. İyi forumlar.

Benim herhangi bir yönetim yetkim yok, sorularım tamamen 'foruma üye herhangi biri' tarafından soruldu. Iyi forumlar.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

Edited once, last by Vintersaga ().

• Örtü olarak ,ilk kar fotosunu paylaşan arkadaşımıza 9000 hf puan .

İkinci fotoğrafa, 6000

Üçüncüye 3000 puan benden hediye.

Tabi paylaşım yapan arkadaşlar hediyemi kabul ederlerse... Kar göremesemde gören arkadaşların sevincine ortak olayım bari :D

Kartepe'ye doğru yola çıkıyorum. :S

• Tekirdağ merkez etkili bir kar yağışı var ama sıcaklık sıkıntı var galiba 3 derece sıcaklık kar yağardı tutmaz gibi geliyor bana

Sizce Enes Güleç(17) hocam

Saygılar, teşekkürler

sıcaklık 3 derece olmayacakki :)

Cmt saat 10 civarı 0 altına düşmeye başlar sonrasında pzt sabahına kadar -li değerler