Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ercie67

haritaci6741

Teşekkürler hocam. Ben de sordum öğlen, herhangi bir örtü ve kar yağışı yokmuş. Zannederim Ereğli-Alaplı tarafları hiç örtüye kavuşamadı daha bu kış.

Arkadas Ereğli'den geldi şimdi . 41 yaşındayım ben böyle yoğun yağış görmedim diyor . Ereğli yolunda hayatım da görmediğim şekilde yoğun yağıyor görüş mesafesi 0 a yakın düşecek derecede yağıyor araçlar zar zor ilerliyor orası felç. 1. Saat 55 dk da geldim Ereğli'den dedi.

• Kaynarca Karasu hattı şanslı. Kütleler erimeden Sakarya merkeze gelirse alırız bir şey inceden. Gece yağarsa yağdığı yerde yapışır kalır. Sıcaklık eksiye düşecek muhtemelen.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Zonguldaklı olup da buralarda isyan bayrağı açıp sağa sola sallayanlar vardı. Yok kimsenin tahminine güvenmiyorum. Tahminciler boş adamlar tarzında konuşanlar vardı. Ben onlara neden o kadar sert tepki gösterdim anladınız mı? Zonguldak beklenenden iyi yağış alıyor. Yoğun kar beklediğimiz Sakarya havada kar zor gördü. İşte kötü günde istediği sistemi alamayan beklediği olmayan trol tayfası şimdi ortalarda yok. Biz burdayız. Her zaman yerimizdeyiz. Bu forum on iki ay burada olanlarındır. Sistemden sisteme gelip takip edenlere saygımız var fakat kötü günde ortaya çıkıp çarşamba pazarı esnafı gibi ortalığı karıştıranlara eyvallahımız yok.

Kar alan yerlere hayırlı olsun. Allah daha güzel günler görmemizi nasip etsin

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Zonguldaklı olup da buralarda isyan bayrağı açıp sağa sola sallayanlar vardı. Yok kimsenin tahminine güvenmiyorum. Tahminciler boş adamlar tarzında konuşanlar vardı. Ben onlara neden o kadar sert tepki gösterdim anladınız mı? Zonguldak beklenenden iyi yağış alıyor. Yoğun kar beklediğimiz Sakarya havada kar zor gördü. İşte kötü günde istediği sistemi alamayan beklediği olmayan trol tayfası şimdi ortalarda yok. Biz burdayız. Her zaman yerimizdeyiz. Bu forum on iki ay burada olanlarındır. Sistemden sisteme gelip takip edenlere saygımız var fakat kötü günde ortaya çıkıp çarşamba pazarı esnafı gibi ortalığı karıştıranlara eyvallahımız yok.

Bir Zonguldak li olarak çok çok haklısınız.dun baya laf eden oldu şimdi yoklar neden ki acaba :D

• Bursa merkez osmangazi 2 saattir çok güzel yağıyor inşallah en kısa zamanda her yerde kar olur hasret biter

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

Hocam geliyor bize de bi şeyler :) Kandıra-kaynarca hattını takip ediyorum şu anda. Çok güzel güçlenerek geliyor. 1-1.30 saatte bize gelir inşallah.

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5

• haritaci6741 gelmezler hocam. Alayı trol onların. Hepsi zihnimde. Geldikleri gibi mıhlarım mesajları. Öyle üç kuruşa beş köfte yok. Allah için zonguldaklı sevdiğimiz arkadaşlarımız var. Bu trollerin Zonguldak ile bağlantılarından da süpheliyim

hocam öyle diyorsunda zonguldak çaycuma ilçesindeyim kar yağmadı adam gibi 5 dk yağıp duruyor 3 seneden beri kar göremedik zonguldak çaycuma bölgesi olarak bu sistemde bizi boş gecti

• Bende kıskançlık,çekememezlik huyu hiç yoktur.Buraya yağmıyorsa yağan şehrin kameralarından bakar izlerim,karsever herkese Allah istediğinden de fazlasını kazasız belasız hastalıksız versin isterim.Yurt dışı kameralar bölümüne hep yazarım kar yağan yerlerin linklerini,başka karseverler de izlesin diye.Finse özellikle favorimdir bu arada.