Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• manasbalasy çay uykuyu kaçırır bol limonlu ballı ıhlamur var içersen abi :)

Uyumak isteyen kim :)))) çay dışında adına çay denen ıhlamur papatya kuşburnu adaçayı defne vs gibi şeyleri kullanmıyorum. Fakat teklifin için sana şukelalarımı sunuyorum. Çay iç çay.

• Gıpta ile kıskana kıskana takip etmiştik Düzceden. Karasu gömülmüştü bize kırıntılar geliyordu unutamam <X

• Balıkesir için işler iyi gitmiyor her seneryo yağışı azaltıyor ve soğukların geç girmesi yoğun örtü ihtimallerini öldürüyor.Bölgemiz dek yağışlarından taraf hep şanslı olmuştur ama ordada rüzgar yönü sıkıntısı var umarım modeller beni yanıltır ve bu sistemden payımızı alırız.

• Balıkesir için işler iyi gitmiyor her seneryo yağışı azaltıyor ve soğukların geç girmesi yoğun örtü ihtimallerini öldürüyor.Bölgemiz dek yağışlarından taraf hep şanslı olmuştur ama ordada rüzgar yönü sıkıntısı var umarım modeller beni yanıltır ve bu sistemden payımızı alırız.

Nasıl her senaryo yağışı azaltıyor yahu GFS iki kere siklonik kar verdi.Kaldı ki EPS kar haritasını da gördük.Bana sorarsan umutsuzluğa kapılmak yerine yağışta bir kaç gün daha beklemek en makulu.Hele sistem rayına otursun yağışa son 36 saat bakarız.

• Arkadaşlar anlık veriye göre cevap verilebilir. Kısa vade de bile değişiklik oluyor her güncelleme de farklı bir görüntü geliyor sistemin şiddeti süresi konusunda modellerde henü mutabakat yok. Ama şurası kesin gibi İyi kötü her yer 3 ocak sonrası kar görecektir. Anlık görüntüye göre ucu bucağı gözükmeyen soğuklar özellikle yurdun kuzey kıyılarından yağış eksik olmuyor