Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sistem sabah daha güncellemesinde yok iken 120 saat de bile %100 fark varken hiç bir şey diyemem. Bu arada dün futbol konusunda Trabzonsporumuza laf edenlere cevap verdiğim için ve davamızın arkasında durduğum için uzaklaştırma almıştım. Uzaklaştırma aldım diye de hiç üzülmedim gene Trabzonsporumuza kim laf atar ise yine aynı tepkiyi göstereceğim bu da böyle biline.

• @FurkanBaki61 dün futbol konusunda yazılanlardan sonra 2 tarafta ceza aldı. Sen hala aynı görüşü savunuyorsan bundan sonra senin ve senini gibi olan tüm fanatiklerin takipçisi olacağız ilk fanatik yazınızda da bu foruma bir daha giremeyeceksiniz. Meteoroloji forumunda insanlar farklı şeylerde konuşsun vakit geçirsinler diye açtığımız futbol konusunda üstelik Türkiyenin gündemi terör ve ülke geleceği iken saçma sapan konuşmalarınıza ben dahil hiçbir yönetici arkadaşım izin vermeyecek,bunuda siz iyi bilin.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @FurkanBaki61 dün futbol konusunda yazılanlardan sonra 2 tarafta ceza aldı. Sen hala aynı görüşü savunuyorsan bundan sonra senin ve senini gibi olan tüm fanatiklerin takipçisi olacağız ilk fanatik yazınızda da bu foruma bir daha giremeyeceksiniz. Meteoroloji forumunda insanlar farklı şeylerde konuşsun vakit geçirsinler diye açtığımız futbol konusunda üstelik Türkiyenin gündemi terör ve ülke geleceği iken saçma sapan konuşmalarınıza ben dahil hiçbir yönetici arkadaşım izin vermeyecek,bunuda siz iyi bilin.

Ben spor konusunda bu zamana kadar 1 bilemedin 2 defa yazmışımdır o konuda fazla aktif olan birisi değilim hiç umrumda da olmaz o konu. Biz Trabzonlular için Trabzonspor kutsaldır. Kim Trabzonspor ve Trabzon halkına laf eder ise en sert cevabı alacaktır diyorum. O konuda Trabzonsporspora laf edilmediği sürecede hiçbir şekilde ortalığı karıştırmam bununda sözünü size verebilirim.

• Ben spor konusunda bu zamana kadar 1 bilemedin 2 defa yazmışımdır o konuda fazla aktif olan birisi değilim hiç umrumda da olmaz o konu. Biz Trabzonlular için Trabzonspor kutsaldır. Kim Trabzonspor ve Trabzon halkına laf eder ise en sert cevabı alacaktır diyorum. O konuda Trabzonsporspora laf edilmediği sürecede hiçbir şekilde ortalığı karıştırmam bununda sözünü size verebilirim.

Güzel mesela empati yapalım; Fenerbahçeliler içinde Fenerbahçe kutsaldır onlarda aynı şeyi diyeceklerdir. Bu size yazdığım diğer taraf içinde geçerlidir kim ki huzur kaçıracak mantıksız işler peşinde olur emin olun takipçisiyiz. Birazdan futbol konusunda bununla ilgili yazacağım zaten.İyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• arsinden gelirken trabzon akyazı tüneline kadar yerleri islatan yağmur var.tuneli bu tarafa gectik yildizli tarafında yerler kuru çise var.ayni zigana tünelinin trabzon --gümüşhane farkı gıbı.

• Futbol konusunda yazacaklarınızı burada değil konusunda yazalım bölge konusunu boş yere meşgul etmeyelim..

• güncellemeye göre doğu avrupadan balkanlara italya ya uzanan efsane kar yagisi noktalari olacak.ülkemize tam giremedi zorluyor. Ileriki safha için iyi sayılır.

• soğuklar batidan doguya iyi yayıldı ancak yetersiz d.karadenize-10bir gün daldı çıktı .devamında batıda azor avrupaya dalınca yine balkanlardan döne döne kuzeydoğuya çıkıp gelecek şekilde konum aldı. Bun esnada izlandanin biraz aktif olması ile daha doğulu azor konumu ile ülke sistemi olur.potansiyel olarak aşırı umut verici baba sistem. Azor iş yapar karadeniz çok soguk degil.yeterki-10ve üstü girsin kar diz boyu olur sahilde