Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Her güncelleme sonrasında olumlu hiç bir şeye sarılmadan olumsuz çıkan her şeye sarılmaya devam ettiğiniz sürece ne sizin için kış iyi olur ne de burada yorum okuyan insanlar sizin yorumlarınızdan hoşnut olur.Kimse size olmayan şeyi söyleyin demiyor dikkat ettiğimiz bir kaç kişi var son 10 mesajlarının 10'u da olumsuz sürekli olumsuz ee doğal olarak kendini depresif hale sokup dışarıya vuruyorsun.Anlamadığım nokta sanki kış diğer yerlerde çok iyi geçti bu zamana kadar.Burası kalmış tepkiler öyle.Ben kendimden örnek vereyim bu zamanda 2 metre kar olan pozantı da 10 cm kar yok.Erzurum,Kars bu şehirlerde büyük miktarda kar yok.Meşhur metrelik karların yağdığı bitlisde yarım metre kar yok.İstanbul'a 50 cm kar mı yağdı?Ankara kardan başını mı kaldıramadı?Ya da bölgenin batısına sistem üstüne sistem mi aldı?Hiçbiri de olmadı.Ama ben hiçbirinde buradaki kadar karamsarlık görmedim.Arada çıkıyor belli başlı TROL tipler onların da amacı belli zaten.Bizde gerekeni yapıyoruz.Olumsuz gidebilir süreç ama olan olumlu gelişmeleri de takip etmek lazım.Sürekli olumsuz sürekli olumsuz nereye kadar.Madem bir inancın yok burada inançla bekleyen kişilere niye saygın yok.Bak siteden de git demiyorum o zaman yazma kardeşim basit yani sadece izle dışarıdan.Bu insanlar sürekli olumsuz mesaj görmek zorunda mı?Bunu hala idrak edemeyen kişiler sonra mesajım silindi derdine düşüyor.

• @Samet_113 Hocam haklısınız olumsuz yorumlar çok oluyor burada ama ben olumsuz yorum pek yapmam yapmakta istemem bi kabahatim olduysa kendi adıma Özür dilerim burdaki sessiz takipcilerin moralini asla bozmak istemem.

Ben isim vermedim hocam ben burada admin olarak da değil bir üye olarak konuştum.Direk size söylediğim bir şey değildi.

• Efsane Semih hocamızdan ders niteliğinde bir konu.

• biraz fazla olumsuz düşünüp yorum yaptım sanırım ama bazen duygularımızı frenleyemeyip karamsarlığa kapılıyoruz herkesten özür dilerim umarım yakın bi zamanda hepimizi rahatlatacak bir sistem alırız

• Gfs akşam güncellemesi ordu ve doğusu için yağmur batısı için kar fırtınası
    Artık bu da gelmezse sonrasında gelecek olası 1 metrelik sistem bile artık heyecan uyandırmaz bende
    yüce Allahın takdiri elden dua dışında bişey gelmez :/