15 Temmuz Unutulmayacak !

 • 15 Temmuz milletimiz için dönüm noktası olmuştur.Darbelere geçit verilmeyeceğinin büyük bir kahramanlıkla gösterildiği bir gün olmuştur.Hem 15 temmuzda hem de güneydoğu'da,Doğu'da, El bab da daha bir çok yerde şehit olan şehitlerimize allahtan rahmet dilerim.Mekanları cennet olsun ailelerine sabır dilerim.Bu memleketi bize siz bıraktınız bizde bu mirası devam ettireceğiz.Şüpheniz olmasın.

 • olanları bitenleri iyi izlemek iyi etüt etmek lazım, bu ülkenin vatandaşlarının verdiği vergilerle yapılan silahların tankların füzelerin yine bu vatandaşın üzerine doğrultulup kullanıldığı anlara şahitlik ettik.. Bizim uçağımız bizim helikopterimiz bizim meclisimizi bizim özel harekat binamızı, bizim insanımızı polisimizi vurdu ve şehit etti.. Yapılanları kendi adıma adıma hiçbir zaman hazmedemediğim gibi bu işi yapan bu işte parmağı olan hangi meslek üyesi olursa olsun, gazeteci,öğrenci, vatandaş, eğitimci, asker, polis, savcı, avukat vs hepsi bunun hesabını vermeli..Hoca efendi denen şahsiyete hala hoca efendi diyenler, kahraman askerimi şehit edip davasına "HERO" yazısıyla gelen şerefsiz kansızlar çatır çatır ödeyeceksiniz yaptıklarınızı.. Bu dünyada ve ahirette bu ülkenin evlatlarının elleri 2 yakanızda olacak.


  Yüzyıllar boyu birçok düşmanı dize getirmiş bu ırk, ilk defa bu kadar büyük bir hainliğe tanıklık etti,bu olanlardan iyi dersler çıkarmalı, işin siyasi boyutunu kenara bırakmalı, tek amacın ve gerçeğin bu vatan olduğunu unutmamalıyız. Beraber olmazsak bölerler bizi bölmek için hergeçen gün her türlü oyunu oynuyorlar. Zaman birlik zamanıdır!

 • Çay'da işyerleri ve evlerin hepsi Türk Bayrakları ile donatılmış, uydudan çekilse ilçe kıpkırmızı gözükecek o derece :) .


  Destan Yürekle Yazılır !  Allah cumhurbaşkanımızı ve cumhurumuzu korusun:


 • Vatan için şehit düşen Kahraman Şehitlerimize Yüce Allah'tan Rahmet diliyorum
  Bizler, Canını vatan icin feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesinde bu topraklarda bugün özgürce yaşıyorsak. bunun karşılığında Ülkemizin başına gelebilecek her durumda bizde gerektiginde canımızı çekinmeden Vatan için feda etmeliyiz. Ancak bu şekilde huzurla yaşayabiliriz. Mahşerde kahramanlarımızın karşısına ancak bu yürekle çıkabiliriz.


  Tam bir sene önce, Hainlerin gerçekleşmesine kesin gözüyle baktıkları darbe, Hamdolsunki Yüce Allahın izni ile başarısızlıkla sonuclanınca Dünya ülkeleri Türk Milletinin gücünü Bir kez daha görüyor olanları hayretle izliyorlardi.


  -Yillarca Şehit düşen Vatan evlatlarinı her gördüğünde yüreğine ateş düşen, artık sabrı kalmayan Halk, 15 temmuzda hainlere karşı koymak için ve Askerine , Polisine bir omuz vermek icin meydanlara çıktı.
  -Darbeyi yapmaya kalkanların, uzun yıllar içinde yavaş yavaş kök salarak Ülkemizin kritik mekanizmalarına kadar konuşlanmayı tercih ettigi görülmektedir.
  Sadece bu açıdan bakıldığında dahi bu darbenin gerçekleşebilmesine sebepti.
  Bu olay dünyanın başka bir ülkesinde gerçekleşse idi o ülkenin durumu , ya darbenin gerçekleşmesi ile sonuçlanırdı yada iç savaş ve neticesinde belkide bölünme ile...
  Bu yüzden Halkın, darbeyekarşı bir duruş içinde olmasi son derece önemliydi ve Ülkenin kaderini değiştirdi.
  Sonucunda Türk halkı, Vatanına göz dikmiş hainlere fırsat vermeden darbe yapanlara karşı bir darbe yapmıştır.


  Seçim ile başa gelen bir iktidarı seçim haricinde bir yolla, birde halka kurşun sıkarak devirmeye kalktilar.
  Olusumu yillara dayanan böylesine köklü bir şekilde planlanan darbe girişim saati bir panik ile erken saate alınması da girişimin başarısız olmasına ayrı bir etkendir.
  Yine feto darbeyi yapmaya kalkarken unuttugu sey, Bir döneme damgasını vuran Kahraman Türk milletinin torunlarının vatan sevgisidir. Bunu test etmeye kalkınca çok şükür perişan oldular.
  İşte Yüce Allah yanlış yolda olanı böyle zillete düşürür...


  -Devletin Kahraman halkına yapacağı eniyi teşekkür, bu ve bunun gibi örgütlerin Bir daha bu şekilde bir girişimde bulunmalarını önünü kesin bir şekilde kapatmasıdır. Oyüzden
  "Örgütün oluşumu, yönetim şekli. Yıllar içinde hangi boşlukları değerlendirerek nasıl palazlandıklari , Siyasilerin hataları , nasıl organize olduklari. ve örgütün bundan sonra çizecekleri yol haritası." Devletimiz bu konuları çok iyi bir sekilde değerlendirmesi-önlem alması halinde, bundan sonra, bu ve bunun gibi örgütlerin yapacakları hareketlerin önüne geçilebilir.
  Her bir vatandaş ayrımsız nasıl tek yürek oluyorsa , hepimizi beklentiside yaşanan bu olayların tekrar yasanmamasidir.


  -Biz geride kalan vatan evlatlarına düşen, Türk bayrağı altında yasayan herkesin darbelerin karşısında durmak maksadıyla elele tek yürek olarak Ülkesine sahip çıkmasıdır. Atalarımızdan devraldigimiz Bu Vatanı gelecek nesillerimize en iyi şekilde devretmek en kutsal vazifemizdir. Söz konusu Vatansa, mesele tek yürek olabilmemizdir.


  - Aradan geçen bir senede, Gerçek yüzünü görmeden önce, Bu örgüte cemaat anlamında bağlı olan fakat 15 temmuzda dahil oldukları örgütün yaptıklarını gören insanların bundan büyük dersler çıkardıklarını pişman olduklarını gördük. Size diyeceğim Her karış toprağı şehit kanı ile kazanılmış bu güzide vatana herkesten fazla sahip çıkın. Bizler aynı bayrağın altında yaşayan Türk milletiyiz her daim tek yürek olmalıyız. Bundan gayrısı düşünülemez.


  -Vatanı için çekinmeden canını veren Aziz Şehitlerimize, Peygamber Efendimizin komşularına tekrardan Allah’tan Rahmet diliyorum. Sizin , bize Canınızı vererek bıraktığınız Vatanı bizde kanımızın son damlasına kadar koruyup bizden sonraki nesillerimize teslim edeceğiz. İçiniz rahat olsun Şehidim.