Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ağlakların prim yaptığı bir sezon, seneyede böyle ağlaklar gelirse vah vah..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Berkanın konuşmasına bak; ailelerimize teşekkür ederim bizi böyle yetiştirdikleri için .

nisa: psikoloji değişir , karakter değişmez.

Bu konuşmalar hiç hiç konuşmalar değil. kibir çok kötü bir şey

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

• Nisa iyice düştü gözümden, Berkan berkan diyordum karakterden bahsediyorda dayı gibi geziyor adada..

Elif diyorum başka birşeyde demiyorum, canı gönülden şampiyon olmasını istiyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bizim halkımız sakin ve gerektiğinde konuşan tipleri seviyor.Örnek olarak;Turabi,Adem,Atakan,Yusuf ve bence Ogeday.Berkan'da bu yok...Baktığımız zaman adada Barış dışında bu tipte biri yok aslında.Amaa olası bir Cemal-Barıs finalinde dijital tayfa Cemal'e destek verecektir.Barış'ın da kitlesi Barış'a.Burada önemli olan Türk halkının ve teyze amcaların oyu olabilir.^^

• Finali hakkeden 4 lü bana göre Cemal-Berkan-Elif-Babuş tur.Elif araba kazandıgı için en gariban Babuşun kazanmasını isterim.Ama olası 4lü Cemo-Barış finaline Berkan-Sercan ekürisi olacaktır.Kim en iyi survivor derseniz Berkan erkeklerde Elif kadınlarda olmuştur...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Maalesef bu sene şampiyonu sosyal medya belirleyecek. Hak ettiklerine inansakda ,elif , ardahan ,sercan ve berkan finalist olamayacak. Gerçek bir survivor olmayan cemal-barış ikilisi finali görecek. 14-18 yaş tercihleri ile birinci belirlecektir.

Acun instagram ve twitter olayını bu sene ile ön plana alarak , önümüzdeki sene seçmeler de bile sosyal medya ve takipçi sayısı etken olacaktır. Dolayısı ile 14-18 yaş aralığının sosyal medya da takip ettiği özellikle erkek adaylar revaçta olacaktır.

Bu kısır döngü genç-orta ve ileri yaş gurubunu tv den soğutacaktır.

• Yasin haklı. Evrim ve Ardahan takımı sattı. Ardahan cemalcan üzülmesin diye barış yerine evrim'i aldı. Evrim bu hafta gider. Yasin'i sinir krizine soktular ağlarken gördüm adamı. Cemalcan Barış bence,nisa bende,Berkan bende istediğini al derse adama böyle olur. Ardahan saf kalpli kıramadı ama kendine - puan yazdırdı. Evrim barış sakatlanınca dediği sözler skandal. Feci çirkef. Elenme vakti geldi de geçiyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Evrim sen ne kadar karaktersiz bir insansın,senin gibi ukala insanlara bu halkın tepkisi az bile..He ayrıca Barış sakatlanınca inanmayıp itiraz eden bir Gönüllüler Takımı ve Evrim vardı hatırlarsanız.Bugün Yasin atışı yapamadıktan sonra belim sakat diye oyundan çıktı.Sonraki oyunda takımı kazanınca paradende atıyor kumların üstünde.Metin Kuş bile tepki gösterdi ama Evrim ne hikmetse sesini çıkarmıyor yine.Hangisi yalandan sakatlık acaba?? Kimin sinsi olup olmadığı ortaya çıkıyor yavaş yavaş..

• Evrim için hayatının geri kalanı bu karakterle çok eksik geçer ama biri şu berkayı uyarmalı adam havalimanında uçakta her yerde acayip bağırıyor kulaklarda çok kötü bir ses çınlıyor

• Evrim için hayatının geri kalanı bu karakterle çok eksik geçer ama biri şu berkayı uyarmalı adam havalimanında uçakta her yerde acayip bağırıyor kulaklarda çok kötü bir ses çınlıyor

Çok kameralara oynuyor bu berkan. Baş ağrıtıyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• inanılmaz ağrıtıyor konuşmasına denk gelince kanal değiştiriyorum

Bu hareketleri olmasa çok daha iyi yerlere gelebilirdi geçen gün söylediğim gibi bu kadar hareketli,oynak olmak ve habire bağırmak Survivor'da yaramıyor.Bir de habire Tranquilo,Babako demesi biraz itici gelmeye başladı bana da.Ama performansı inanılmaz iyi:hfyeni (25):

• Bu hareketleri olmasa çok daha iyi yerlere gelebilirdi geçen gün söylediğim gibi bu kadar hareketli,oynak olmak ve habire bağırmak Survivor'da yaramıyor.Bir de habire Tranquilo,Babako demesi biraz itici gelmeye başladı bana da.Ama performansı inanılmaz iyi:hfyeni (25):

performans çok iyi ama diğer dediklerin bütün o performansı götürüyor

• bana gore survivorun en karakterli iki ismi barış ve eliftir. Bir nebzede olsa sercan diyebilirim. Gerisi hikaye... evrime gelince kendisi halk tabiri ile sokak y....ı . Fena uyuz oluyorum evrime

• Berkan her hakettik dediğin de , veya hak ettik mi ? Diye böğürdüğünde ,ağzına kürekle vurasım geliyor. Allah aşkına şu adam oyun kazanmasın.