Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sen bir sürü mücadeleyi ver ver Elif, gitsin orda hiç birşey yapmadığı halde Barış otursun. Ya valla bence elif hak ediyordu final koltuğuna oturmayı en azından... Barış inşallah şampiyon olmazsın:cursing:... Cemal yada Berkan olsun. Yasinde orda kuru fasülye zaten:)) ^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Son ünlü de gitti... Yolu açık olsun Elifin. Performans olarak bir negahan sema ya da Merve olamasa da karakteriyle bu 3den kat kat iyi bir duruş sergiledi. Eli boş da gitmedi...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Diğer elenen kişi Yasin olacak ve Berkan, Cemal Can, Barış üçlüsünden her ne kadar Berkan haketmiş olsa da Barış kazanacak ve bu sene bir fiyasko olarak aklımda kalacak. Barış'ı da her yaz ekranlarda yayınlanan saçma sapan yaz dizilerinde başrol olarak görmeye başlayacağız, malum bu sene pek bir ünlü oldu tipiyle.

• Baris şampiyon izlemeye gerek yok Elif favorimdi o da gitti zaten kaç araba kazanmış şampiyon olmaması iyi oldu.

• Sercan son aylarda atak yaptı yaklaşık 3.5 ay boyunca Barış 1.'ydi tabloyu bir daha dikkatlice incelemenizi öneririm.Yazımı dokursanız Survivor'un sadece performans yarışması olmadıgını,düzgün ve iradeli bir karakter koyulması gerektiğini söylemişim.Maalesef Sercan yaptığı dedikodulardan ve itici tavırlarından sınıfta kaldı.Istiyorsa %100 performans versin yine de karakter survivor'un önemli kriterlerindendir...Barış'a gelirsek Barış'ın birçok konuda haklı olduğunu elenen yarışmacıların roportajlarından görebilirsiniz.Sakatlıktan sonra kilo alarak performans kaybı yaşamiş bir yarışmacı.Evet benim için Berkan ve Barış Survivor'dur.

Orada Elif harici kim düzgün bir karakter ortaya koydu ki. Yasin ile kavga eden , her ne kadar haklıda olsa Evrim'e matarayı vurmaya kalkan Barış mı? Yoksa ağlak Cemalcan mı?Yasin, Berkan hangisi. Hepsinin geçmişi kirli.

• Sercan son aylarda atak yaptı yaklaşık 3.5 ay boyunca Barış 1.'ydi tabloyu bir daha dikkatlice incelemenizi öneririm.Yazımı dokursanız Survivor'un sadece performans yarışması olmadıgını,düzgün ve iradeli bir karakter koyulması gerektiğini söylemişim.Maalesef Sercan yaptığı dedikodulardan ve itici tavırlarından sınıfta kaldı.Istiyorsa %100 performans versin yine de karakter survivor'un önemli kriterlerindendir...Barış'a gelirsek Barış'ın birçok konuda haklı olduğunu elenen yarışmacıların roportajlarından görebilirsiniz.Sakatlıktan sonra kilo alarak performans kaybı yaşamiş bir yarışmacı.Evet benim için Berkan ve Barış Survivor'dur.

Bu arada şimdi gördüm. Survivor tarihinin en çok galibiyet alan yarışmacıydı adem 3 ayda 278.5 galibiyeti mi ne varmış. Sercan ise 2. Sırada 277. O 5 ay yaptı orası ayrı. Son 1 ayda yapılacak şey mi bu? Sercan başlarda da gayet oyun kazanıyordu niye böyle düşünce çıktı onu da anlamıyorum. Ben Sercan'ı hiç sevmem hatta elensin antipatik, gıcık falan diyordum. Barış'ın neyi survivor bende onu anlamadım ya. Berkan desen son 1 aydır performans tablosunda Yasin'in bile altında. Bireyselde dökülüyor. Cemalcan ağlak olursa yazık. Yasin performans olarak çok sıkıntılıydı. Bu sene survivor yok. Kim olursa şu kalanlardan hiçbiri haketmiyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Orada Elif harici kim düzgün bir karakter ortaya koydu ki. Yasin ile kavga eden , her ne kadar haklıda olsa Evrim'e matarayı vurmaya kalkan Barış mı? Yoksa ağlak Cemalcan mı?Yasin, Berkan hangisi. Hepsinin geçmişi kirli.

Barış Yasin'le kavga etti diye geçmişi kirli tamam da Berkan'a ne buldun onu anlayamadım.Neyse ben izlemeyi bıraktım zaten son 2ye bakarım belki..

• Bu arada şimdi gördüm. Survivor tarihinin en çok galibiyet alan yarışmacıydı adem 3 ayda 278.5 galibiyeti mi ne varmış. Sercan ise 2. Sırada 277. O 5 ay yaptı orası ayrı. Son 1 ayda yapılacak şey mi bu? Sercan başlarda da gayet oyun kazanıyordu niye böyle düşünce çıktı onu da anlamıyorum. Ben Sercan'ı hiç sevmem hatta elensin antipatik, gıcık falan diyordum. Barış'ın neyi survivor bende onu anlamadım ya. Berkan desen son 1 aydır performans tablosunda Yasin'in bile altında. Bireyselde dökülüyor. Cemalcan ağlak olursa yazık. Yasin performans olarak çok sıkıntılıydı. Bu sene survivor yok. Kim olursa şu kalanlardan hiçbiri haketmiyor.

Tamam kardeşim Sercan çok iyi o yüzden elendi.Bak söylüyorum ilk aylarda performans tablosunda 3-4'e giremiyordu.Ayrıca Mert'le beraber antipatik hareketlerinden dolayı da bir kitle elde edemedi bu yüzden de elendi.İster inan ister inanma durum bu.

Survivorı sadece karaktere dayandırmak hata olur. . Tabi ki karakter önemli ama performansların ağır basması lazım..

Yoksa ne anlamı kalır oynanan yarışların ve oyunların!

• Survivorı sadece karaktere dayandırmak hata olur. . Tabi ki karakter önemli ama performansların ağır basması lazım..

Yoksa ne anlamı kalır oynanan yarışların ve oyunların!

Hocam bu halkın bakışı ve oy atma durumu.Yoksa Sercan elenmezdi zaten insanlar en az performans kadar karaktere de bakıyor..

• Hocam bu halkın bakışı ve oy atma durumu.Yoksa Sercan elenmezdi zaten insanlar en az performans kadar karaktere de bakıyor..

Doğru düzgün oynamayan Yasin bile şuan elenmedi. Barış desen performans tartışılır. Berkan bi nebze daha iyi.

Sms in ağırlığı oyuncuların kalıp gitmemesini belirlemede bu kadar etken olmamalı. Sırf karakteri düzgün diye Barış'ın oturduğu yerde sms alarak şampiyon olması haksızlık olur.

Performans+ sms veya başka türlü alternatifler bulunabilir.

• Ya cemoya ağlak diyebilirsiniz ama geçmişi kirli diyemezsiniz. Nisa yı bile arkasından konuşma diye bozdu. Birbiriyle kötü olan herkesle arası iyiydi. Performansı hep üst seviyede oldu sporcu geçmişi olmamasına rağmen. Bir Adem bir turabi değil elbet ama bu seneki adayların hepsini allstara koyun ve ilk gün 20 kişi elenecek deyin tamamı nerdeyse elenirdi...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Einmal editiert, zuletzt von 4 Şubat ()

• Bu yeni final sistemini bilen anlayan var mı? 2gündür boş boş izliyoruz dokunulmazlık diye.Anlatabilen olursa çok güzel olur.

Bugün 1 kişi daha dokunulmazlık kazanacak. Eğer Berkan kazanırsa direkt konseye geçilecek Barış-Cemal-Yasin potaya girecek, canlı yayında oy atılacak ve bugün bir eleme olacak. Eğer Berkan haricinde başka biri kazanırsa, Berkan ile final oynayacak. Ve diğer 3 isim aday olacak.