Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tepkiler üzerine mesajımı sildim, bundan sonra bu konuda olabildiğince konuyu oyalamam.

sana demedik efenim spoiler guzel fikir, bazi arkadaslar alenen yaziyor o acidan dedik:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Arkadaşlar hem yarışmanın keyfini azalttığı hemde konu sakinlerinin istekleriyle uyuşmadığı için lütfen bundan sonra yarışmayı x kişi kazandı, konseyde y kişi yazıldı, z kişi elendi tarzı bilgi içeren duyumları spoiler sekmesi dahil olmak üzere konuya yazmayalım.

Duyumlara ulaşmak isteyen twitterdan arama yöntemiyle kolaylıkla ulaşabilir.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Sercan finale çıkamadı ve bence adaylığı kesinleşti bakalim kim dokunulmaz olacak.

Şahsi düşüncem sercanı aday göstermezler hocam sercan SMS de çok güçlü Berkanı eler. Cemal can da kazansa barışta kazansa elifi söylerler diye düşünüyorum. Berkanı eleyemeyecek tek isim Elif. Zaten Elif alacağını aldı yarışmadan. Sercanı söyledikleri taktirde Berkan elenir diye düşünüyorum.

• Sercan finale çıkamadı ve bence adaylığı kesinleşti bakalim kim dokunulmaz olacak.

derin bir oh çekmiştir diğerleri:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şahsi düşüncem sercanı aday göstermezler hocam sercan SMS de çok güçlü Berkanı eler. Cemal can da kazansa barışta kazansa elifi söylerler diye düşünüyorum. Berkanı eleyemeyecek tek isim Elif. Zaten Elif alacağını aldı yarışmadan. Sercanı söyledikleri taktirde Berkan elenir diye düşünüyorum.

İşin içinde biraz rövanş alma var bence sercan aday olacak.

• Arkadaşlar hem yarışmanın keyfini azalttığı hemde konu sakinlerinin istekleriyle uyuşmadığı için lütfen bundan sonra yarışmayı x kişi kazandı, konseyde y kişi yazıldı, z kişi elendi tarzı bilgi içeren duyumları spoiler sekmesi dahil olmak üzere konuya yazmayalım.

Duyumlara ulaşmak isteyen twitterdan arama yöntemiyle kolaylıkla ulaşabilir.

Kendi tahminimizi yazabiliyor muyuz değerli moderatörümüz:)

• Acun'un gelecek senelerde Survivor yarışmacılarını sosyal medya eksenine kaydırması durumunda olacakları merak edenler, Netflix'te yeni çıkan Exatlon'a bakabilir. Parkur izlemeye 5 dakika bile dayanılmıyor.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Verilen bilgiler tutmadı. Elif aday olacak gidecek deniliyordu yasin aday oldu. Sercan barış'ı söyleyemedi söylerse elenecek biliyor en zayıf halka yasin'i seçti mantıklı da .

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞