Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gece vakti izeyecek birşey yok yayın yazarken kanal açık, hem izlemeden de eleştiremezsin değil mi?

Eleştirmek için söylemedim? Emoji işaretinden bir anlam çıkarmışsinizdir umarım.Neyse kusura bakmayın hayırli aksamlar?

• Kafam şişti bu gece ekstrayi izlerken, ha bu Semihe kim yorumculuk ünvanı verip televizyona çıkarıyor..

Kendisi bursa'da çarşı da şortla geziyor yazları hep. Vasıfsız elemanın teki. Kendi Survivor'da bir kitle oluşturdu. Acun'da onun kitlesini kullanıyor. Yanında murat falan da o sebepten duruyor. Takipçilerini çekiyor. Ama bomboş adam bu Semih. Eski Survivor tadı hiç yok. Böyle giderse son Survivorlar olur izleyen kalmaz. Pandemi süreci evde herkes izleyecek dizi falan yok millet ondan baktı hep. O ses Türkiye'de sıktı milleti. Yetenek sizsiniz öyle yok oldu. Tek tek programlarına sönüyor. Misal benim için en büyük kayıp alp Kırşan. Çok severdim anlatımını falan. Murat bana soğuk geliyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• alp de ıyıydı ama,murat ınanılmaz genel kulturu yuksek bir insan,,kendısını cok ıyı egıtmıs..o yönünü çok begenıyorum..alp de cok ıyıydı tabı

• Youtube'da fragmana baktım, yorumları da ufaktan bir inceleyeyim dedim. Barış, Evrim'e çok afedersiniz tekme tokat girse savunacak insanlar var. İğrenç insanlar.

Genel manada youtube yorumları leş gibi ortam leş gibi, iyice soğudum programdan. Bu kadar taraflı seyirci olunmaz, yarışmanın heyecanını da bitiren bu oldu zaten.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Youtube'da fragmana baktım, yorumları da ufaktan bir inceleyeyim dedim. Barış, Evrim'e çok afedersiniz tekme tokat girse savunacak insanlar var. İğrenç insanlar.

Genel manada youtube yorumları leş gibi ortam leş gibi, iyice soğudum programdan. Bu kadar taraflı seyirci olunmaz, yarışmanın heyecanını da bitiren bu oldu zaten.

Oyun oynamadan finale kalacak. Sırf kitlesi var diye. Sponsoru da var deli gibi oy atan. Kendi yarışlarda kasmıyor bile. Biliyor yarı final en kötü garanti.

kadın dediğin de biraz adaplı olacak aycan ve elife bakıyorsun veya bebek denilen nisaya sonra dönüyorsun evrime bakıyorsun yazılacak kelimeler çoğalıyor ama nokta koymak gerekiyor

• barış sakatlığından değil ,yaklaşık 6-7 haftadır kendini rolantiye aldı. bu yüzden göze batıyor. avantaj oyunlarına çıkmıyor. oyuna kendini vermiyor. benchte bile yan oturuyor. adem ile olan iletişim oyunu ödülünde zaten kendisi söyledi kasmayacağım % 20 yeterli diye. evrim oyun kazandıkça çenesi açılan bir tip. bence evrimin zamanlaması yanlış oldu. bunu sakatlanmadan söyleseydi çok anlamlı olurdu.

• barış sakatlığından değil ,yaklaşık 6-7 haftadır kendini rolantiye aldı. bu yüzden göze batıyor. avantaj oyunlarına çıkmıyor. oyuna kendini vermiyor. benchte bile yan oturuyor. adem ile olan iletişim oyunu ödülünde zaten kendisi söyledi kasmayacağım % 20 yeterli diye. evrim oyun kazandıkça çenesi açılan bir tip. bence evrimin zamanlaması yanlış oldu. bunu sakatlanmadan söyleseydi çok anlamlı olurdu

aslında dediğin doğru evrim kısmı hariç :) orda yarışan diğer kadınlar ile bunun arasında dağlar kadar fark var bunun mekanizma başka çalışıyor ayrıca barış gerçekten kol ile alakalı bir sıkıntı yaşadıysa ki geçmişte basketbolu bırakma sebebi kolay bir ağrı değildir çok şiddetli olmayabilir ama doktorda riske ettirmemiş oynatmıyor tabi barışta sms rahatlığı var performans olarakta fazla kasmıyor bireysele dönünce herkesin foyası çıkar ortaya

• kadın dediğin de biraz adaplı olacak aycan ve elife bakıyorsun veya bebek denilen nisaya sonra dönüyorsun evrime bakıyorsun yazılacak kelimeler çoğalıyor ama nokta koymak gerekiyor

Hocam Evrim'in çenesi Evrim'i bitirdi zaten. SMS lideri bile olmuştu, şu an diplerde sürünüyor, ünlüler olmasa ilk gidecek kişi. Onun su ana kadar gitmemesinin sebebi yine seyirci, ünlülerden vakit kalmıyor.

Ama yorumlarda şu var biri yazmış, Barış düşen matarayı tutmaya çalışmış; kesinlikle şiddet yok vs. :)

Bahsettiğim zihniyet buydu, hepimiz görüntüleri izliyoruz yani. O yarışmacıların hepsi orda ekmeğinde, hiçbiri kendisini destekleyen birini normalde pek takmayacak bile. O yüzden özellikle şiddette bile onu o kadar destekleyecek kadar kör olmamak lazım. O döndüğünde keyfine bakacak, sen fanatizm için söylediğin yalanınla kalacaksın...

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Hocam Evrim'in çenesi Evrim'i bitirdi zaten. SMS lideri bile olmuştu, şu an diplerde sürünüyor, ünlüler olmasa ilk gidecek kişi. Onun su ana kadar gitmemesinin sebebi yine seyirci, ünlülerden vakit kalmıyor.

Ama yorumlarda şu var biri yazmış, Barış düşen matarayı tutmaya çalışmış; kesinlikle şiddet yok vs. :)

Bahsettiğim zihniyet buydu, hepimiz görüntüleri izliyoruz yani. O yarışmacıların hepsi orda ekmeğinde, hiçbiri kendisini destekleyen birini normalde pek takmayacak bile. O yüzden özellikle şiddette bile onu o kadar destekleyecek kadar kör olmamak lazım. O döndüğünde keyfine bakacak, sen fanatizm için söylediğin yalanınla kalacaksın...

o konuda sonuna kadar haklısın kardeşim maalesef bizim insanımız fanatiklik konusunda çok ahmak o yüzden ileri gidemiyoruz herkes bir birinin paçadan çekiyor sorsan herkesin tuttuğu altın

• Cemalcan canı sıkıldıkça ağlıyor. Allah aşkına koca adam bir kolye için ağlar mı? Olay kopması değil 15 sene sonra başına bir şey gelmesi diyor. Ya sen Survivor gibi yarışların olduğu yere götürmüşsun kopar da kaybolur da. Ne saçma bahaneler. Barış olayına gelirsek evrim kısmen haklı ama üslubu çok yanlış. Evrim ilk gitmesi gereken isimlerden yunus emre ile. Karakter sıkıntıları var. Barış sakatlık bilmem son zamanlarda bilerek oynamıyordu ve sayı alamıyordu. Oylarına çok güveniyor finale garanti gözüyle bakıyor. Adem'de görüntülü de buna akıl verdi kasma diye. Bireysele kadar böyle devam eder kendisi. Boş bir fan kitlesi var. Finali garanti onun. İster yatsın ister oynasın.

• barış-evrim kavgasını gösterdi mi arkadaşlar? izleyemiyorum bu akşam. kim haklı kavgada.

Kesinlikle Barış haklı.Durup dururken laf atan Evrim..Oynamıyo olabilir doktor raporu da var adamın.Evrim'in klasik gereksiz konuşmaları..Berkan'a yaptı şimdi de Barış'a deniyor.

• Hic bu kadar caresizlik icinde yonetilmek zorunda kalan bir survivor seyretmemistim. Aglayanlar , kavga edenler , koru soz soyleyenler

Hakikaten kres gibi. Ya nedir kolye . Bu nasil maneviyattir. Eger cok degerliyse ,yarisirken takma guzel kardesim o kolyeyi. Seyretmeyim diyorum ,baska da bir sey yok