Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @manasbalasy abimizin ılıkçı ifşası : :hfyeni (29):

Görün tanıyın sayın üyeyi.. :hfyeni (18): :hfyeni (18):

seni bulacam ulen seni bulacam :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• @GabelBerg_10 yardım et, Yusuf abi yakaladığı yerde beni yiyecek.. :hfyeni (18):

ulen köy de ev bildiğiniz iglo olmuş. Yatak yorgan yakacaktım evi ısıtmak için. iki yorganla yattım :D @Vintersaga senin kaçarın yok :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• elbet yaz gelecek güneş açacak sıcaklıklar rekor kıracak asfalt yapış yapış olacak o zaman gazabımı göreceksiniz :D

• hahahahahhahahaahhahaaaaaa :D telefonu elimdeydi yere fırlattım namerdim bak :D

• amerikalı hatunun biri bana yürüyor özel mesajdan. Bakın eğer bu forumdan birisi beni trollüyorsa darılırım. Duygularımla oynamayın lütfen ben iyi aile çocuğuyum . işinde gücünde tertemiz duygulara sahip anadolu evladıyım :D

• amerikalı hatunun biri bana yürüyor özel mesajdan. Bakın eğer bu forumdan birisi beni trollüyorsa darılırım. Duygularımla oynamayın lütfen ben iyi aile çocuğuyum . işinde gücünde tertemiz duygulara sahip anadolu evladıyım :D

Hangi platformdan abi ? Forumda bence onu yapacak kadar işsiz biri yoktur, yaparlarsa da cidden ayıp... :D

Bara döda fiskar följer strömmen...

• trump amcaya iç güveyisi gidecez şaka maka . Forum yöneticilerine sesleniyorum. Havaforum vaşingtın temsilciliğine talibim :D :D

• canım sıkıldı şuraya bir anımı anlatayım okuyunca belki gülersiniz ya da gülmeyin napayım la :D

Sene: 2009 Yer: Uluslararası Kırgız-Türk Manas Üniversitesi. 3.Sınıfa geçmişim alttan ders falan yok takır takır okuyan bir adamım. Her neyse o zamanlar ders ekle-sil formlarını elle doldurup Öğrenci İşlerine veriyoruz. Nemrut ceberrut sıfatsız sanki 8 çocuk anası bir kadın var öğrenci işlerinde. Verdim ders seçim formunu. Uluslararası güncel olaylar diye bir ders seçmişim alan dışı olarak. Havalar güzel tabii derslere gidiyoruz. bu derste bana bir sardı özellikle bu dersi kaçırmıyorum. Git gel sıkıntı yok vizeye girdik AA aldı abiniz tabi. Şekilim bin beş yüz okulda. Hoca sınav kağıtlarını okuyor falan aferin Josef diyor ( 5 yıl okul okudum bir hoca da adımı Yusuf demedi ya la ) helalin var çok iyisin falan. Tabii benim ego Marstan Jüpitere Uranüsten Plütona gezegenler arası yolculuk yapıyor. Millete ders falan çalıştırıyorum cüğara karşılığı. Finaller geldi çattı vesselam hacı abiler bir soğuk bir soğuk ulan sabahın dokuzuna sınav koymuşlar bir de kalktık gittik sınava tabii ben yine AA aldım babalar gibi. yarıyıl tatiline girdik. Ben gitmişim Kazakistana alma-ata ya gezmeye. Bişkek de yandım Allah beni arıyorlarmış. Rus bir arkadaş sağ olsun sosyal medyadan ulaştı bana çabuk gel diye. Ulan bir geldim bölüm sekreteri beni soruyor hayırdır ne ayaktır fasılları derken gittik adamın yanına . Sen eksik ders seçmişsin demez mi bana. Nasıl la dedim ne eksik dersi ? Kredin eksik 4 kredi daha alman gerekecek bahar yarıyılında demez mi. Beynimden vuruldum. ekle sil formuna baktık sıkıntı yok. OBİS(öğrenci bilgi sistemi)ne bir baktık eksik kredi var. Uluslar arası güncel olaylar sistem de gözükmüyor. Vizeden AA Finalden AA almış bir adamın halini siz düşünün. Nemrud kadının yanında aldım soluğu kadın demez mi ben atlamışım kusura bakma. Ulan ne demek atladım kusura bakma. Kadını 77 yerinden bıçaklayasım geldi o an. Üniversite tarihine geçtim Vize ve Finalden AA alıp dersten kalan öğrenci olarak. Millet okulda beni görünce aynen şu tepkiyi veriyordu şaşırmış gibi '' AA sen o dersten nasıl kaldın yAA''

yeter bu kadar bu da böyle bir anımdır