İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şu benim yorumlarımı kaldıran arkadaşlar bu forumlar'da insanlar düşüncelerini görüşlerini özgürce yazabilir diye düsünüyorum. Ben anadolu yakasının fosladığını düsünüyorum bu benim düsüncem ve yarın hepiniz görüceksiniz

• Senin yaptığın özgür düşünce değil, sen veri sunarak konuşmuyorsun burada. Kafana göre konuşup insanların moralini bozuyorsun.

Biz burada veri sunarak insanlara tahmin yapıyoruz, siz insanları kandırıp farklı bir algı yaratmaya çalışıyorsunuz.

Eğer bu konuşmalarına devam edersen uzaklaştırma alacaksın.

• İstanbul'un Batısından Doğusuna gidildikçe kar yağışı , yerdeki örtü kalınlığı azalıyor ve sıcaklık artıyor. Kocaeli bile yağmur alıyor off tüm yağış boğazdan akıp gidiyor aşağıya İstanbulun doğusu bu gece hafif örtü alsa yetecektir bize :(
    Edit: MGM radarından takip ettim 2 saattir bi değişiklik olmadı üstümüzde mavi kıl olduğum kütle var 2 saattir.

• Şu benim yorumlarımı kaldıran arkadaşlar bu forumlar'da insanlar düşüncelerini görüşlerini özgürce yazabilir diye düsünüyorum. Ben anadolu yakasının fosladığını düsünüyorum bu benim düsüncem ve yarın hepiniz görüceksiniz

aynen yarın hepimiz her iki yakanında bembeyaz olduğunu görücez. sistem fosladı diyosun verilerin varsa göster inanalım yoksa boşuna milleti üzme.

• Bir Arkadaşımız Bu Sorumu Yanııtlarsa Çok Sevineceğim 5.kez soruyorum heralde
    Kocaeli Taraflarında kar başlayalı ( yani havada ) 30dk oldu ve çok az yağıyor , bu taraflara daha da yağacak mı ? Tüm yağış İstanbul un altından Balıkesir Çanakkale Bursa'nın oluyor yanılmıyorsam ? Biz şuana kadar şiddetli bi yağış almadık Bi Yanıtlarsanız sevinirim

Kardeşim sistem ilerledikçe sizde güzel kar alıcaksınız ilerleyen her saat sizin için avantaj size doğru geliyor gece efsane kar alırsınız radarı ve sıcaklığı takip et

• Yenibosna olarak yaklaşık 4 saattir aralıksız yağış alıyoruz. Dışarıda ayak basılmamış yerler 10 cm civarı, gece yağış sürerse daha güzel rakamlar alırız inşallah.

• neyine yalan söyliyeceğim başakşehir34 ölçmedim 25 cm oldu gibi basılmayan yerleri yükseklerde sinan abi de burda yaşıyor ona da sor

Yalan Söylüyorsun Demiyorum Zaten :) :) Yanlışın Vardır Hiç Zannetmiyorum 25 Felan Olsun :D Yine de Sen Öyle Diyorsan Öyle Olsun ^^

umarım ciddi değilsindir istanbul anadolu yakası ataşehir deyim yollardan arabalara çatılar ful tuttu etkili bir şekilde yağmaya devam ediyor kadıköy bostancı sancaktepe ve daha bir çok şehirde kar yağışı var ve sen anadolu yakası fosladı diyorsun?

• Kim Anadolu fosladı diyor ya? Sultanbeyli'den bu görüntü. 2 saatlik yağışın sonucu. Tamam ahım şahım Avrupa kadar yağmıyor ama sistem buraya doğru geliyor. Sabredin biraz daha saat erken. Gece saatlerinde asıl yağış başladığında değişecektir görüntü.

anadolu yakasındaki arkadaşlar sabırsız olmayın
    diyorum ki burda kımseye ıtımat etmiyorsanız verdiğim lınke bakın poseidon her zaman doğruyu söyler(not:burdaki tahminci arkadaşlar poseidon da çalışıyor)
    http://poseidon.hcmr.gr/weathe…rea_id=gr#selectParameter