Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Özellikle bu son olanı Susurluk-Balıkesir çok hissetmiş rüzgar sesi gibi uhultulu bir ses geldi diyenlerde var ama ne kadar doğrudur bilemem

• 12 Deprem..

• 12 Deprem..

13 oldu usta.

• bu işte bir iş var allah hayır ola 4.3 deprem ardından Ondan yüksek artçı olmaz biliyorum 2 ci daha çok oldu 4.9 manyas çok yakın çok salladı herkez dışarda ilk defa böyle bir şey oldu her yıl deprem olur bu bölgede 4 ve 5 şidetli civar ı ama ilk defa üst üste oldj vr ilk deprem dajs şidetli

• bu işte bir iş var allah hayır ola 4.3 deprem ardından Ondan yüksek artçı olmaz biliyorum 2 ci daha çok oldu 4.9 manyas çok yakın çok salladı herkez dışarda ilk defa böyle bir şey oldu her yıl deprem olur bu bölgede 4 ve 5 şidetli civar ı ama ilk defa üst üste oldj vr ilk deprem dajs şidetli

Olur neden olmasin?kac defa sahit oldum ben

• Balıkesirde olsaydım hayatta uyuyamazdım usta vallahi diyorum deprem benim büyük korkum.

Peder müstakil 2 katlı evimizin 2008'de temelini attırırken 1 lazımsa 3 attırdım 3 sıra demir gerekiyorsa 6 sıra sardırdım Susurluk'ta temeli en sağlam evdesin diyordu.Aradım horul horul uyuyor sen kendine dikkat et diyor yine de kul yapısı fakat temeli,kolonu atan ustalarda abi ben böyle sağlamını görmedim kale gibi oldu diyordu :)

• uzun süre uğultu ses vardı uçak sandım ama geçmedi ses saat birde 22.30 gibi bahçe cı çıkmıştım gökyüzü ses vardı gök gürültüsü falan sandım yağmur geliyor galiba dedim ama hava bulutlu değildi

• Peder müstakil 2 katlı evimizin 2008'de temelini attırırken 1 lazımsa 3 attırdım 3 sıra demir gerekiyorsa 6 sıra sardırdım Susurluk'ta temeli en sağlam evdesin diyordu.Aradım horul horul uyuyor sen kendine dikkat et diyor yine de kul yapısı fakat temeli,kolonu atan ustalarda abi ben böyle sağlamını görmedim kale gibi oldu diyordu :)

Müstakil evin gözünü seveyim. şimdikiler dökülüyor hocam aman bişe olmadıysa iyi usta genede kul yapısı doğru diyorsun.

• geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Depremleri saymayı bırakın arkadaşlar. Olağan şeyler bunlar. Bu gerçeklerle yaşamak zorundayız. PergamoN hocam ayakta değil galiba. Uyanınca gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır mutlaka. Forum yönetiminden de ricamdır kendi adıma. Şu adama yetki verin artık lütfen. Belki teklif ettiniz de kabul etmedi bilmiyorum ama bence yetkili olmayı hak ediyor . İyi geceler herkese

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.