Ekim Ayı Görünümü

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Merhaba arkadaşlar..aranıza yeni katıldım ama çok eskilerden beri formu takip ederim..efsane semih arkadasta belki rumuzumu hatırlar..zemheri...

Bu arada bence ekim ayı sonbahar tadında geçiyor..gereksiz moral bozmaya hiç gerek yok.sadece yağıslar normalin altında lakin bizim cografyamızda ilk defa yasanan bir durum değil..bundan daha kötü ekim aylarınıda hatırlıyorum..hem sıcak hemde kurak..saygılar..

• Merhaba arkadaşlar..aranıza yeni katıldım ama çok eskilerden beri formu takip ederim..efsane semih arkadasta belki rumuzumu hatırlar..zemheri...

Bu arada bence ekim ayı sonbahar tadında geçiyor..gereksiz moral bozmaya hiç gerek yok.sadece yağıslar normalin altında lakin bizim cografyamızda ilk defa yasanan bir durum değil..bundan daha kötü ekim aylarınıda hatırlıyorum..hem sıcak hemde kurak..saygılar..

hosgeldin zemheri :)

• Bence ekim ayı iyi gitmiyor. Bizim buralarda ekim girdi gireli yağış 0 soğuk desen 1 haftacık oldu. Ağaçlar yapraklarını dökme değil sararmadı bile yemyeşil yani şimdi her yerin sarı sarı yaprak olması lazım ama sanki yaz günü gibi. Yerlerde bi tane bile yaprak yok.

• bu ülkenin kuraklıkla olan sınavı daha ne kadar sürecek çok erak ediyorum. Merak ettiğim bir konu daha var bu ülke kaç koldan yüksek basınçla çembere alınıyor, azor yerinde duruyor, ispanya italya ve balkanlar eylül başından beri yağışa doydu ancak bize yine tık yok, yarın öbür gün bu sefer azor devreye girer bize yine bol güneşli günler, eee bize ne zaman ve hangi olağanüstü şartlar oluştuğunda yağmur yağacak çok merak ediyorum.