Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Al benden de o kadar kardeşim.Şu son yıllarda hiç bir müsabakadan zevk almıyorum.

Nerede o eski derbiler nerede o eski maçlar.İyi bir Trabzon, iyi bir Galatasaray,

iyi bir Beşiktaş ve tabiiki iyi bir Fenerbahçe istiyor insan.Eski Gençlerbirliği, Bursa ve

daha sayamadığım bir çok takım.Hepsinin ötesinde iyi bir Milli Takım istiyor insan.

Hepsinden önemlisi saha icinde hic bir oyuncunun birbirine saygisi yok. Eskiden Baba unvani almayan futbolcular buyuk takimlarda tutunamazdi bile. Nerede o eski Metin Oktaylar Letferler Suat Mamatlar belki biz bunlari gormedik ama onlarin unvanlariyla takimlara saygi duyduk.

Cuneyt Tanman, Erhan, Müjdat, oguz cetin, Metin Ali Feyyazlar gördük

• Maçı izlemek nasip olmadı ama sanıyorum Fenerbahçe gümbür gümbür kazanmış gibi.

Tek sıkıntım Jerome denen futbolcunun Sadık'a yapmış olduğu insanlık dışı faul. Bu adama böyle uzun zaman unutamayacağı bir ceza vereceksin ki akıllansın. Resmen adamın işini elinden almak bu!

ilk 15 dakika iyi futbol gerisi vasat,ancak suanda zaten iyi futboldan cok kazanmaya ihtiyaci var takimin..

Bende sonradan izledim gercekten cok kotu bir faul keeinlikle art niyet var,kaval kemigini kirabilirdi,Allah korudu...4-6 mac arasi almali ceza..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hepsinden önemlisi saha icinde hic bir oyuncunun birbirine saygisi yok. Eskiden Baba unvani almayan futbolcular buyuk takimlarda tutunamazdi bile. Nerede o eski Metin Oktaylar Letferler Suat Mamatlar belki biz bunlari gormedik ama onlarin unvanlariyla takimlara saygi duyduk.

Cuneyt Tanman, Erhan, Müjdat, oguz cetin, Metin Ali Feyyazlar gördük

Çocukluğumda gençliğimde hatırlarım rakip futbolcular birbirine sarılarak maça çıkardı.Tatlı bir rekabet vardı.

Şenlik havasında olurdu maçlar.Nerede şimdi herkes birbirine düşman kesildi eskiyi çok arıyor insan.

• Nasıl taraftar oldunuz?Anlatın bakalım...

Sırf Cemil beleşten gol atıyor yasin ise kendini parçalıyor diye Galatasaraylı oldum.14 sene şampiyonluk özlemi çeken bahtsız bir kuşaktık...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Çocukluğumda gençliğimde hatırlarım rakip futbolcular birbirine sarılarak maça çıkardı.Tatlı bir rekabet vardı.

Şenlik havasında olurdu maçlar.Nerede şimdi herkes birbirine düşman kesildi eskiyi çok arıyor insan.

Ara sira kavgalarda olurdu hatirliyorum. Ancak sonra kucaklasip basin önüne birlikte cikip aciklama yaparlardi. Simdi seviye öylesine düstüki milli takim oyunculari kampta kavga ediyor.

Aslinda sözün bittigi yer şurasi; imkanlar kisitliyken saygi vardi. Simdi imkan çok saygi yok...

Sırf Cemil beleşten gol atıyor yasin ise kendini parçalıyor diye Galatasaraylı oldum.14 sene şampiyonluk özlemi çeken bahtsız bir kuşaktık...

Vallahi yaşım gereği benim çocukluğumda başka takım tutan yoktu çevremde herkes Fenerbahçe'liydi.(Polemik konusu olmasın ^^)

Valla bende babadan Galatasaraylı oldum, o artık futbolla neredeyse hiç ilgilenmiyor. Bayrağı bana devretti.. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

Benim Galatasarayli olmam babadan oğula gecen sevda gibi... Çicekciydi babam, sari kirmizi laleler hazirlar maç günleri Ali sami Yen'in önünde futbolculara dagitirdi. Beni de götürürdü yaninda. Cüneyt Tanmanla Hayrettin Demirbasla Kosecki ile ilk orada tanismistim:)

• Uefa final maçını 6 kişi izledik.Tek Gs li ben olsam da son penaltıdan sonra bunun önemi kalmamıştı...

Uefa finalinde, Taffarelin , Henry nin uzatmalarda vurdugu kafa sutunu çikarmasini asla unutamam. Ve sonrasinda spikerin söylediklerini:)

• Neuchatel xamax rövanş maçından sonra bir Fenerbahçe'li olarak kordonda tur atmışlığım vardır.

Avrupa maçlarında benim için akan sular durur.Formanın göğsündeki ay yıldız her şeyden önemlidir.

Böylede bir yanım vardır taraftar olarak ayıptır söylemesi.:)

• Neuchatel xamax rövanş maçından sonra bir Fenerbahçe'li olarak kordonda tur atmışlığım vardır.

Avrupa maçlarında benim için akan sular durur.Formanın göğsündeki ay yıldız her şeyden önemlidir.

Böylede bir yanım vardır taraftar olarak ayıptır söylemesi.:)

Bir anekdotta benden hocam... Bir Galatasarayli olarak, İvan Bebek denilen hakem yüzunden uefa kupasindan elenmesi sonrasi, destek olmak üzere kadikoye gidip arkadaslarla birlikte destek olmuslugum var.