Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dünkü maç ile ilgili son kez yazayım. Yazacaklarım Deniz Çoban, Erman Toroğlu ve eski hakemlerin ortak kararları. Maç 1-0 iken Trabzonspor'un net penaltısı verilmiyor. Başakşehirin 3.golünde net faul var. Trabzonspor'un oyuncusunun kemiği kırılıyor Arda sarıkart dahi görmüyor. Bunlar sayabildiklerim. Galatasaray ilk yarıda hakemler yüzünden 7 puan kaybedip ortalığı ayağa kaldırdığında kulüpler birliğinin bildirisine 17 takım imza attı. O gün dedik ki adalet hepinize lazım olacak. Bugün Trabzonspor ortalığı ayağa kaldırdı. O gün Galatasaray'ın yanında yer alsalardı bugün samimiyetlerine inanırdık. Başakşehir'in örnek alınacak nesi var? 32-38 yaş aralığından kurulu bir takım. Cengiz Ünder diyen olursa peşinen yazayım Altınordudan çıkma kendisi. Sırf Galatasaray şampiyon olamasın diye alenen Başakşehirin kollanmasına göz yumanlara bugün yine diyoruz Gün Gelecek Adalet Hepinize Lazım Olacak. O Başakşehir'i de Arenada Fırat Aydınus dahi kurtaramayacak.

• Dünkü maç ile ilgili son kez yazayım. Yazacaklarım Deniz Çoban, Erman Toroğlu ve eski hakemlerin ortak kararları. Maç 1-0 iken Trabzonspor'un net penaltısı verilmiyor. Başakşehirin 3.golünde net faul var. Trabzonspor'un oyuncusunun kemiği kırılıyor Arda satı kart dahi görmüyor. Bunlar sayabildiklerim. Galatasaray ilk yarıda hakemler yüzünden 7 puan kaybedip ortalığı ayağa kaldırdığında kulüpler birliğinin bildirisine 17 takım imza attı. O gün dedik ki adalet hepinize lazım olacak. Bugün Trabzonspor ortalığı ayağa kaldırdı. O gün Galatasaray'ın yanında yer alsalardı bugün samimiyetlerine inanırdık. Başakşehir'in örnek alınacak nesi var? 32-38 yaş aralığından kurulu bir takım. Cengiz Ünder diyen olursa peşinen yazayım Altınordudan çıkma kendisi. Sırf Galatasaray şampiyon olamasın diye alenen Başakşehirin kollanmasına göz yumanlara bugün yine diyoruz Gün Gelecek Adalet Hepinize Lazım Olacak. O Başakşehir'i de Arenada Fırat Aydınus dahi kurtaramayacak.

Her takım kendi canı yandığında bağırıyor? Adalet dedin hocam Deniz Ateş Bitnel Trabzonu yedi kişi bırakıp dilim dilim doğradığında hiç bir gs li yönetici adalet demedi ne hikmetse?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Her takım kendi canı yandığında bağırıyor? Adalet dedin hocam Deniz Ateş Bitnel Trabzonu yedi kişi bırakıp dilim dilim doğradığında hiç bir gs li yönetici adalet demedi ne hikmetse?

Yüzde yüz katılıyorum başkan bu yazdığına iki sezon önce olmuştu çok iyi hatırlıyorum. Ama bu sezon Var sistemine rağmen Galatasaray alenen doğrandı 7 puanı gasp edildi, destek olunacağına karşı bildiri yayınlandı. Federasyonun kesinlikle değişmesi gerekiyor. Bu tiyatro son bulmalı artık yeter.

• Tartışmalardan uzak kalalım arkadaşlar herkesin düşüncesine saygı ve birbirimize saygı..

Bugün geçti ancak yarın ve pazar günkü 3 maç için tahmin yarışması yapıyorum;

Göztepe-G.saray

Sivasspor-Trabzonspor

Başakşehir-Kasımpaşa maçlarının skorlarını doğru tahmin edene maç başına 2000 HF verilecektir.. Maçlar başladığında yapılan tahminler geçersizdir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sanki yönetim aklımı okudu, konu açılmış. :) Tam düşünüyordum konu açılsa ne iyi olur diye..

Anlık Arsenal - Manchester United maçı var, futbolseverler kaçırmasın. Türkçe yayın maalesef yok, BBC veriyor. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Sanki yönetim aklımı okudu, konu açılmış. :) Tam düşünüyordum konu açılsa ne iyi olur diye..

Anlık Arsenal - Manchester United maçı var, futbolseverler kaçırmasın. Türkçe yayın maalesef yok, BBC veriyor. :)

bu konuyu seviyorum bu konunun açık olması için elimden geleni yapıyorum ama maalesef her zaman kendini bilmez birileri çıkıp illaki kapattırıyor, efendi gibi sohbet edemiyoruz:):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Göztepe 1 Galatasaray 2

Sivasspor 0 Trabzonspor 2

Başakşehir 1 Kasımpaşa 1

Scientia potentia est

Hocam hangi kanalda veya link atabilir misiniz varsa ?

Scientia potentia est