Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • G.saray 3 puanı zor kurtardı ama bu 3 puan önemliydi. Buarada Fatih Terimin Türkiyenin en kariyerli en iyi teknik direktörü olması onun dahi bir TD olduğunu göstermez kimse kızmasın. Biz ona kör cesareti diyoruz atarsa tutarları meşhurdur.

Toplarsak bu tür puanlar şampiyonluk için çok ama çok önemlidir. Ancak bu oyunla özellikle deplasman maçlarında her defasında kurtaramazsınız..Galatasaray resmen santraforsuz oynuyor ve deplasman maçlarında büyük konsantrasyon ve oyun kaybı var.

Seyyah hocam tebrik ederim birazdan puanınız hesabınızda olacak:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil Baybars abi doğru tesbit için sana katılıyorum kör cesareti yapıyor ya yeneriz 3 puan alırız yada yeniliriz diyor matematiksel olarak doğru tesbit olabiliyor ama çünkü geçen sene en az berabere kalan takım ilk 4 için de Galatasaray,En çok yenilen de Galatasaray. 1 puan alacağıma ya 3 ya hiç diyor Fatih Terim

• Narsil hocam teşekkür ederim.düzenlediğiniz yarışmaya dahil olmak tüm puanların üzerinde benim için. Diğer maçlarda bakalım şansım yanımda olacak mı:)

• Geçen sezon Bursa deplasmanını hatırlayanınız vardır mutlaka Mariano-Lato ikilisini çıkarıp Yasin ve Feghouli'yi back olarak oynatıp geriden gelerek maçı kazandırmıştı Fatih Terim.Bazı anlar vardır belki de sezon için de bir defaya mahsus yaparsın ama o hamle sezonun kalanı için fayda sağlar. Bu ne ilkti ne de son olacak. Galatasaray en azından bu denemeleri yapmak mecburiyetinde Eren olmadıkça devre arasına kadar.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Ben deplasman konusuna bu macta katilmiyorum.Deplasmanda iyi oynamaya baslayan ozellikle porta maci ile baslayan ve antalya macinda devam eden bir futbol var.Kolay degil git portekiz de kafa kafaya hatta daha iyi oyna gel antalya da 2 gun sonra tekrar oyna bu arada Galatasaray lig de ill defa deplasman da bariz ustun oynadi.Sayisal rakamlari futbol da sevmem ama istatistiki veriler ustunlugu ortaya koyuyor,Terim bir kumar oynadi ve kazandi ki beraberlik iyi bir sonuc olmayacagi icin hele de 4.olan antalya dan 3 puan aldi ve ezeli rqkibi ile hemen alt sirada olan basaksehir maci oncesi galibiyetle istanbula donuyor

• Seyyah hocam tutan tahmininiz üzere 1000 HF puan hesabınıza gönderilmiştir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil Baybars abi doğru tesbit için sana katılıyorum kör cesareti yapıyor ya yeneriz 3 puan alırız yada yeniliriz diyor matematiksel olarak doğru tesbit olabiliyor ama çünkü geçen sene en az berabere kalan takım ilk 4 için de Galatasaray,En çok yenilen de Galatasaray. 1 puan alacağıma ya 3 ya hiç diyor Fatih Terim

Aykut parrira teknik direktörler ise bi on libero daha alıp maçı beraber e bitirmeye çalışır.maç ya berabere biter yada güçsüz takımın bi golüyle mağlup olur.fatih terim taktik yönünden eksik olsa da bu yönüyle takdir edilir.İsveç maçında Lucescu da ya herrro ya merroo demişti ve kazanmıştı.yıllar önce Daum da böyleydi.şimdi guariola da aynı. Darısı fb teknik direktorlerine

• Fenerbahce 38 yıl sonra kume dusme hattina inmis bir Fenerbahcelı olarak cok üzucu bir durum.

U21 ı izliyorum baya iyi ve baskili oynuyorlar.tosun takımın beyni gibi oynuyor fakat hala kilo verememis eğer ideal kilosunda olsa 6 numara da arayıp bulamayacagimiz oyuncu.ayrica sol bekte esas olarak u17 olması gerken abdulcebrail akbulut var ki bence hiç değilse kupa maçlarında degerlendirilmeli

• Bu oyunla fb nin yenebilmesi duran toplara kalmış...Bir yandan da Liverpool-M.City maçına bakıyorum.Tempolu bir maç oluyor hangisi atsa şaşırtmaz...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...